YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

9 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda HONEY RYDER (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.ÇIĞ (3) en yakın takipçisi olacaktır.ALTIN KAFES (1) ve KALIMITA (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki YÜREĞİM (5) ve DOST ELİ (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ZATİNUR (6) en yakın takipçileri olacaktır.SONYAĞMUR (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: Artan formuyla LAST POINT (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEPOSITORY (1-5) en yakın takipçisi olacaktır.AKYILDIRIM (2) ve STORM KHAN (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Formda olan BABA ATLI (3) koşudaki favori isimdir.ZEUS (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ÖZDAMAR (4) ve BUDAKHAN (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki ALEMİN KRALI (9) ve ERTAŞ (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.RODOSTO (8) ciddi rakipleri olacaktır.KIRBULUT (6) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: İyi formuyla HARD BABY (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FOULITA (7) ciddi rakibi olacaktır.PARLERA (5) ve LADY BEAUTY (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki SPORTING (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.AKFIRAT (5) en yakın takipçisi olacaktır.FINY (3) ve GUILTY PLEASURE (7) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Artan formuyla LOVE SONG (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KIND ACT (3-2) ciddi rakibi olacaktır.PETIT KURT (6) ve SANTA PEKAN (8) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki DONTLOOSEDCONTROL (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.ATEN (2) en yakın takipçisi olacaktır.ANGEL FLY (1) ve NATIONAL (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN