9 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

9 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

1.Koşu: Günün ilk koşusunda HONEY RYDER (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.ÇIĞ (3) en yakın takipçisi olacaktır.ALTIN KAFES (1) ve KALIMITA (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki YÜREĞİM (5) ve DOST ELİ (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ZATİNUR (6) en yakın takipçileri olacaktır.SONYAĞMUR (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: Artan formuyla LAST POINT (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEPOSITORY (1-5) en yakın takipçisi olacaktır.AKYILDIRIM (2) ve STORM KHAN (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Formda olan BABA ATLI (3) koşudaki favori isimdir.ZEUS (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ÖZDAMAR (4) ve BUDAKHAN (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki ALEMİN KRALI (9) ve ERTAŞ (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.RODOSTO (8) ciddi rakipleri olacaktır.KIRBULUT (6) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: İyi formuyla HARD BABY (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FOULITA (7) ciddi rakibi olacaktır.PARLERA (5) ve LADY BEAUTY (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki SPORTING (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.AKFIRAT (5) en yakın takipçisi olacaktır.FINY (3) ve GUILTY PLEASURE (7) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Artan formuyla LOVE SONG (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KIND ACT (3-2) ciddi rakibi olacaktır.PETIT KURT (6) ve SANTA PEKAN (8) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki DONTLOOSEDCONTROL (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.ATEN (2) en yakın takipçisi olacaktır.ANGEL FLY (1) ve NATIONAL (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi