9 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

9 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda İÇİL (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SEÇKİNER (1) en yakın takipçisi olacaktır.ŞAHDEMİR (2) ve FRİGYALI (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan NESLİMEHİR (3-6) koşudaki favori isimdir.ÖZPEMBE (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ŞARK GÜNEŞİ (7) ve OLGUN SULTAN (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ZATI ŞAH (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.ZABALAM (9) en yakın takipçisi olacaktır.DELİDUMRUL (3-7) ve DAYI DAYI (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla DORUK ALİ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TRALLES GIRL (5) en yakın takipçisi olacaktır.SUHARRY (7) ve BARRERA (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki UĞRUAÇIK (1) ve FERAY SULTAN (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARAZEYTİN (9) en yakın takipçileri olacaktır.İNSUYU (2-10) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan PINAR SULTAN (7) koşudaki favori isimdir.PEKİN GOLD (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.STROM TRACKS (2) ve ATMACA KIZ (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki ILIÇLIM (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.KIZIMIN KIZI (5) en yakın takipçisi olacaktır.FAHRİYENİNKIZI (2) ve LADY HATUN (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla WILD HEART (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SİBEL SU (7) en yakın takipçisi olacaktır.SOPHISTICATED (2) ve POTOMYA (6) sonraki ihtimallerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi