YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

9 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

9 Ekim Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

İstanbul'da 9 koşulu ve zor bir program yarışseverleri bekliyor. Çift bankolu şablonumuza devam edeceğiz. 

İstanbul programını biraz daha cazip hale getirmek isteyen yarışseverler ise bugün 7'li ganyan oyununu tercih edecek. 7'li ganyanın ilk ayağında start alacak olan DEPOSITORY, güzel pedigrisinin hakkın vermeye başladı. Son kısa galobunda 24.0 R yaparken de oldukça sağlıklı bir görüntü sergileyen safkanı 7'li ganyanın ilk ayağında çatıda tek olarak değerlendirebiliriz.

2. altılı ganyanın ilk ayağında start alacak olan IŞKINAT, idman pistinde yaptığı güzel işlerle beğenildi. Bugün günün ilk ayağında kendine uygun rakipler yanında start alacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

2. altılının ikinci ayağında ise 3 yaşlı Arap atlarının Şartlı 5 mücadelesi var. Turbo yavrusu ALEMİN KRALI, kazandığı koşu ile form durumunu artırdı ve padoku ile de beğeni topluyor. Bugün binicisi hata yapmazsa bir kez daha kazanabilir. Yatkın olduğu pistte bugün günün ikinci bankosu olarak şablon içinde değerlendireceğiz. İstanbul programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon kuracak yarışseverler farklı bir banko arayışı içinde olabilir. 

Günün son ayağında start alacak olan SADO BY SADO, bir süredir takip listemizde yer alıyor. Kum pistteki sorunlarını da giderdiği gözükülen safkan farklı kuponlarda alternatif bir banko olarak değerlendirilebilir. 

At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!..

Eko Kupon: 1 / 9 / HEPSİ / 1-2-3-4-5-6-7-8-9 / 3-4-6-8 / 9 

Normal Kupon: 1 / 9 / HEPSİ / 1-2-3-4-5-6-7-8-9 / 3-4-6-8 / 1-4-8-9