YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

15 Ekim 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Atıf Er Koşusu’nu Uğur Polat ile SON OF A LEGEND kazandı

 

14 Ekim Cuma akşamı, İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda düzenlenen ve gecenin tek kupalı mücadelesi olan merhum Asli Üyemiz Atıf Er adına düzenlenen koşuyu (KV-8 / S) Deniz Kurtel'in SON OF A LEGEND (Lion Heart - Filik / Eagle Eyed) isimli safkanı, jokeyi Uğur Polat idaresinde kazanmayı başardı. 

WOLF PRINCE isimli safkanın, Komiserler Kurulu Kararı ile start almadığı koşu, kum (sentetik) pistte 1500 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. 70.000 TL birincilik ikramiyeli koşuda, 3 yaşlı 4 safkan İngiliz tayı birincilik için mücadele verdi. Koşunun ikinciliğini, VICTORY RHYTHM (Victory Gallop - African Sundance / Johannesburg) elde ederken, İLKAAN (Lion Heart - Orhideya / Bin Ajwaad) üçüncü, kazanan SON OF A LEGEND isimli safkanın ekürisi ILDIR BEYİ (Victory Gallop - Nazluş / Eagle Eyed) ise tabelayı tamamlayan safkan oldu. 

Kazanan SON OF A LEGEND için koşunun bitiriş derecesi 1.29.68 olurken, koşuda farklar ise 2 Boy - 5 Boy - 3,5 Boy şeklinde sonuçlandı. 

Kariyerinin 7. birinciliğine ulaşan kır safkan SON OF A LEGEND ayrıca, Dr. Özcan Kızılkaya (KV-8), Kenan Atan (KV-8) ve Hikmet Birol (KV-6) koşuları galibidir.