YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

16 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

Haralar Koşusu’nu Halis Karataş ile DENİZİM Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3 yaşlı Arap taylarının, İstanbul yarış sezonu içerisindeki en önemli randevularından biri olan Haralar Koşusu (Açık-G1/DHÖ), 16 Ekim  Pazar günü, programın 5. mücadelesi olarak saat 16.00'da gerçekleşti. Başarılı Arap taylarının katıldığı koşuyu, Semra Aksu'nun sahibi olduğu, Nihat Kaya tarafından antrene edilen, doru safkan DENİZİM (Altaha - İlkehanım / Yelhan) jokeyi Halis Karataş idaresinde kazanmayı başardı. 

Kum (sentetik) pistte 1400 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşuda; 3 yaşlı 7 safkan Arap tayı birincilik mücadelesi verdi. 350.000 TL birincilik ikramiyeli koşuda; kazanan DENİZİM arkasında ikinciliği, Uğur Kazancı'nın sahibi olduğu SAADIN GÜCÜ (İzbatur - Allıbahar / Sideways) Selim Kaya idaresinde elde ederken, Mücahit Yıldızhan'ın sahibi olduğu Deniz Yıldız ile bu koşuya katılan ALTINCI HİS (Özgünhan - Serengül / Sergen) üçüncü, N. Cehdi Advan'ın sahibi olduğu KADHAN (Turbo - Kirazkızı / Şövalye) ise Ahmet Çelik idaresinde tabelayı tamamlayan tay oldu.

Kazanan DENİZİM için koşunun bitiriş derecesi 1.33.00 olurken, koşuda farklar ise 1,5 Boy - 4 Boy - 2 Boy şeklinde sonuçlandı.

Üst üste 2. kez (G1) koşu galibiyetine ulaşan DENİZİM, 1 Ekim tarihinde Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda düzenlenen Hatay Koşusu'nu (G1) da bugünkü jokeyi Halis Karataş idaresinde kazanmayı başarmıştı. Safkan ayrıca, TİGEM Koşusu (G2) ve Karacabey Tarım İşletmesi (G2) koşuları galibidir.


20.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

20.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN