YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

Haralar Koşusu’nu Halis Karataş ile DENİZİM Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3 yaşlı Arap taylarının, İstanbul yarış sezonu içerisindeki en önemli randevularından biri olan Haralar Koşusu (Açık-G1/DHÖ), 16 Ekim  Pazar günü, programın 5. mücadelesi olarak saat 16.00'da gerçekleşti. Başarılı Arap taylarının katıldığı koşuyu, Semra Aksu'nun sahibi olduğu, Nihat Kaya tarafından antrene edilen, doru safkan DENİZİM (Altaha - İlkehanım / Yelhan) jokeyi Halis Karataş idaresinde kazanmayı başardı. 

Kum (sentetik) pistte 1400 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşuda; 3 yaşlı 7 safkan Arap tayı birincilik mücadelesi verdi. 350.000 TL birincilik ikramiyeli koşuda; kazanan DENİZİM arkasında ikinciliği, Uğur Kazancı'nın sahibi olduğu SAADIN GÜCÜ (İzbatur - Allıbahar / Sideways) Selim Kaya idaresinde elde ederken, Mücahit Yıldızhan'ın sahibi olduğu Deniz Yıldız ile bu koşuya katılan ALTINCI HİS (Özgünhan - Serengül / Sergen) üçüncü, N. Cehdi Advan'ın sahibi olduğu KADHAN (Turbo - Kirazkızı / Şövalye) ise Ahmet Çelik idaresinde tabelayı tamamlayan tay oldu.

Kazanan DENİZİM için koşunun bitiriş derecesi 1.33.00 olurken, koşuda farklar ise 1,5 Boy - 4 Boy - 2 Boy şeklinde sonuçlandı.

Üst üste 2. kez (G1) koşu galibiyetine ulaşan DENİZİM, 1 Ekim tarihinde Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda düzenlenen Hatay Koşusu'nu (G1) da bugünkü jokeyi Halis Karataş idaresinde kazanmayı başarmıştı. Safkan ayrıca, TİGEM Koşusu (G2) ve Karacabey Tarım İşletmesi (G2) koşuları galibidir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN