YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

26 Ekim 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

İstanbul’da Vali Koşusu’nu Ahmet Çelik ile GÖZYAŞI GECESİ Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

4+ yaşlı 8 safkan Arap atının start aldığı Vali Koşusu (Açık – G3 /DHÖ) 26 Ekim Çarşamba akşamı İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirildi. Çim pistte 2400 metre mesafedeki koşuyu bu yıl Necdet Turan’ın GÖZYAŞI GECESİ (a.k. Özgünhan – Hankızı / SEZGİNBEY) isimli kısrağı, jokey Ahmet Çelik ile kazandı.

Bugün 37. startını gerçekleştiren 4 yaşındaki kısrak, elde ettiği bu galibiyetiyle başarılarına bir yenisi daha ekleyerek 10. birinciliğini kazandı.

Birincilik ikramiyesi 126.000 TL olan Vali Koşusu’nda, kazanan GÖZYAŞI GECESİ isimli safkanın ardında ikinciliği, jokeyi Mustafa Çiçek ile start alan RAZYANA (Dayıbey – Hanımefendi / EMİROĞLU) elde ederken, Uğur Polat ile Vali Koşusu'na katılan KURTÇABEY (Araslı – Sevinçkan / ÖZGÜN) üçüncü, EXCALIBUR (Yiğit – Barones / NOKTABATUR) da, İ. Halil Ketme idaresinde bu önemli mücadeleyi dördüncü olarak tamamladı.

Kazanan GÖZYAŞI GECESİ potoyu geçerken kronometreler 2.46.81’i gösterdi. Koşuda farklar ise 1,5 boy – boyun – 2 boy şeklinde sonuçlandı.


21.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN