YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

Kayı Koşusu'nu Barış Kurdu ile EL ASESINO Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

İzmir Şirinyer Hipodromu'nda 2 Ekim Pazar günü, gecenin en önemli koşusu olma özelliğine sahip Kayı Koşusu'nu (Açık-A2) Duygu Fatura'nın sahibi olduğu EL ASESINO (Three Valleys - Amarilou / Slicky) isimli tay, jokeyi Barış Kurdu ile kazanmayı başardı.

İzmir pistinde start almış olduğu 5'nci koşusu'ndan da birincilik çıkarmayı başaran al erkek safkan, son olarak 11 Eylül tarihinde düzenlenen Pansiyon Hara Koşusu'nu (A3) bugünkü jokeyi Barış Kurdu idaresinde kazanmayı başarmıştı.

Bursa Hipodromu'nun tadilatta olması sebebiyle, bu yıl İzmir Şirinyer Hipodromu'nda koşulan Kayı Koşusu'na, 2 yaşlı 10 safkan İngiliz tayı katıldı. KARADAMAR isimli tayın start almadığı koşunun ikinciliğini, UTKUNBABA (Bosporus - Sırnaşık / Red Bishop) elde ederken, HANDI GIRL (Out Of Control - Handiya / Barathea) üçüncü, RAMAZAN EFENDİ (Lion Heart - Ulya / Pennine Walk) ise dördüncü oldu.

Birincilik ikramiyesi 130.000 TL olan koşuyu kazanan EL ASESINO için koşunun bitiriş derecesi 1.18.93 olurken, farklar ise 2 Boy - Baş - 1 Boy şeklinde sonuçlandı.


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN