YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

2 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

Kayı Koşusu'nu Barış Kurdu ile EL ASESINO Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

İzmir Şirinyer Hipodromu'nda 2 Ekim Pazar günü, gecenin en önemli koşusu olma özelliğine sahip Kayı Koşusu'nu (Açık-A2) Duygu Fatura'nın sahibi olduğu EL ASESINO (Three Valleys - Amarilou / Slicky) isimli tay, jokeyi Barış Kurdu ile kazanmayı başardı.

İzmir pistinde start almış olduğu 5'nci koşusu'ndan da birincilik çıkarmayı başaran al erkek safkan, son olarak 11 Eylül tarihinde düzenlenen Pansiyon Hara Koşusu'nu (A3) bugünkü jokeyi Barış Kurdu idaresinde kazanmayı başarmıştı.

Bursa Hipodromu'nun tadilatta olması sebebiyle, bu yıl İzmir Şirinyer Hipodromu'nda koşulan Kayı Koşusu'na, 2 yaşlı 10 safkan İngiliz tayı katıldı. KARADAMAR isimli tayın start almadığı koşunun ikinciliğini, UTKUNBABA (Bosporus - Sırnaşık / Red Bishop) elde ederken, HANDI GIRL (Out Of Control - Handiya / Barathea) üçüncü, RAMAZAN EFENDİ (Lion Heart - Ulya / Pennine Walk) ise dördüncü oldu.

Birincilik ikramiyesi 130.000 TL olan koşuyu kazanan EL ASESINO için koşunun bitiriş derecesi 1.18.93 olurken, farklar ise 2 Boy - Baş - 1 Boy şeklinde sonuçlandı.


20.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

20.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN