YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARLARIMIZ 23 MARTTA YİNE ŞOV YAPTI! ÖZGÜR GÖKÇE'NİN KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ 228 TL - YEDİLİ GANYAN TAHMİNİ 967 TL, HALİL ERDEM'İN KEMPTON PARK ALTILI TAHMİNİ 222 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

2 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

K. Sahir Kurutluoğlu Koşusu'nu Halis Karataş ile HERE TO FLY Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Eski Başkanlarımızdan K. Sahir Kurutluoğlu adına düzenlenen bu mücadeleyi, Yaman Zingal'ın sahibi olduğu HERE TO FLY (Luxor - Alfunun / Sadler's Wells) isimli tay, jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Kum (Sentetik) pistte 1400 metre mesafe üzerinden düzenlenen ve 126.000 TL birincilik ikramiyeli koşuya 8 tay katıldı. Son metrelere kadar büyük bir heyecanın yaşandığı koşuda, kazanan HERE TO FLY  arkasında  ikinciliği, iç kulvarda yer alan AK DIAMOND (Win River Win - Cybele / Royal Abjar) elde ederken, ZIPPY (Native Khan - Efes Ateşi / Royal Abjar) üçüncü, URFAGÜLÜ (Luxor - Sezgihanım / Mountain Cat) ise tabelayı tamamlayan safkan oldu.

Koşuyu kazanan HERE TO FLY için bitiriş derecesi 1.25.21 olurken, farklar ise 1 Boy - Burun - 3 Boy şeklinde sonuçlandı.

Yarış yaşamının ikinci koşusunu da kazanarak, 2'de 2 yapmayı başaran Luxor temsilcisi HERE TO FLY, 4 Eylül tarihinde katıldığı yarış yaşamının ilk koşusu olan Our Guile / Şartlı 1 koşusunu, bugünkü jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başarmıştı.


25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN