YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

2 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

K. Sahir Kurutluoğlu Koşusu'nu Halis Karataş ile HERE TO FLY Kazandı

 

Eski Başkanlarımızdan K. Sahir Kurutluoğlu adına düzenlenen bu mücadeleyi, Yaman Zingal'ın sahibi olduğu HERE TO FLY (Luxor - Alfunun / Sadler's Wells) isimli tay, jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Kum (Sentetik) pistte 1400 metre mesafe üzerinden düzenlenen ve 126.000 TL birincilik ikramiyeli koşuya 8 tay katıldı. Son metrelere kadar büyük bir heyecanın yaşandığı koşuda, kazanan HERE TO FLY  arkasında  ikinciliği, iç kulvarda yer alan AK DIAMOND (Win River Win - Cybele / Royal Abjar) elde ederken, ZIPPY (Native Khan - Efes Ateşi / Royal Abjar) üçüncü, URFAGÜLÜ (Luxor - Sezgihanım / Mountain Cat) ise tabelayı tamamlayan safkan oldu.

Koşuyu kazanan HERE TO FLY için bitiriş derecesi 1.25.21 olurken, farklar ise 1 Boy - Burun - 3 Boy şeklinde sonuçlandı.

Yarış yaşamının ikinci koşusunu da kazanarak, 2'de 2 yapmayı başaran Luxor temsilcisi HERE TO FLY, 4 Eylül tarihinde katıldığı yarış yaşamının ilk koşusu olan Our Guile / Şartlı 1 koşusunu, bugünkü jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başarmıştı.