YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

Santalin Koşusu’nu Halis Karataş ile HARD BABY Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

9 Ekim  Pazar gününün en önemli mücadelesi olma özelliğine sahip Santalin Koşusu (Açık-A2/D), İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda programın 6. koşusu olarak düzenlendi. Başarılı İngiliz kısraklarını buluşturan bu önemli koşuyu, Engin Bekiroğulları'nın sahibi olduğu 5 yaşındaki doru safkan HARD BABY (Unaccounted For - Uni Baby / Flying Spur) jokeyi Halis Karataş idaresinde kazanmayı başardı.

Çim pistte 2400 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşuda; 3+ yaşlı 8 safkan İngiliz kısrağı birincilik mücadelesi verdi. 150.000 TL birincilik ikramiyeli koşuda; kazanan HARD BABY arkasında ikinciliği Özcan Yıldırım idaresindeki TENERIFE SONG (Fastnet Rock - Dancingintheclouds / Rainbow Quest) elde ederken, iç kulvardan Ahmet Çelik ile etkili ataklar sergileyen LADY BEAUTY (Victory Gallop - Lady Owington) üçüncü, Ramazan Arslan idaresindeki SWEET BREW  (Montjeu - Sword Tigress / Tiger Hill) ise tabelayı tamamlayan kısrak oldu.

Kazanan HARD BABY için koşunun bitiriş derecesi 2.28.63 olurken, koşuda farklar ise 1 Boy - 1,5 Boy - 1,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

12 koşu aranın ardından birincilikle tanışan HARD BABY son olarak, 3-4 Eylül tarihlerinde düzenlenen Longines Uluslararası yarış festivaline ait İstanbul Koşusu'nda start almış ve bu mücadeleyi dördüncü olarak tamamlamıştı. Kariyerindeki 9. birinciliğe ulaşan kısrak ayrıca, Karadeniz Koşusu (G1), Harem Koşusu (G1), Avrupa Birliği Bakanlığı Koşusu (A2), Polis Günü Koşusu (KV-8) ve Joe Clarke Koşusu (KV-8) galibidir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN