YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

16 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

Şerafettin Gedik Koşusu’nu Ahmet Çelik ile CİHAN PEHLİVANI Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Üst düzey koşuların düzenlendiği 16 Ekim Pazar İstanbul yarış programının bir diğer önemli randevusu ise, 2013 yılında aramızdan ayrılan merhum Asli Üyemiz Şerafettin Gedik adına düzenlenen koşuydu. (KV-7). 1988 yılında Türkiye Jokey Kulübü Asli Üyesi seçilen Şerafettin Gedik Koşusu'nun 2016 yılı galibi, Ahmet Atakan'ın CİHAN PEHLİVANI (Mali - Kehribar / Dr Devious) isimli tayı oldu. Jokeyi Ahmet Çelik ile koşuya katılan tay, kariyerinin 2. ve en önemli birinciliğine ulaştı.

2 yaşlı İngiliz taylarının mücadele ettiği ve son metrelere kadar büyük bir heyecanın yaşandığı koşuyu kazanan CİHAN PEHLİVANI'nın ardında ikinciliği, iç kulvarda yer alan taylardan VICTORY FLIGHT (Victory Gallop - Lady Machiavellian / Machiavellian) elde ederken, URFAGÜLÜ (Luxor - Sezgihanım / Mountain Cat) üçüncü, son metrelerdeki ciddi atakları ile EBİTDA (Lion Heart - The Rising / Stirke The Gold) ise dördüncü oldu.

56.500 TL birincilik ikramiyeli koşuda kazanan CİHAN PEHLİVANI  için bitiriş derecesi 1.24.59 olarak kayıtlara geçerken, farklar Baş - 1,5 Boy - 1 Boy şeklinde sonuçlandı.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN