YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli ilk ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

16 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

Şerafettin Gedik Koşusu’nu Ahmet Çelik ile CİHAN PEHLİVANI Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Üst düzey koşuların düzenlendiği 16 Ekim Pazar İstanbul yarış programının bir diğer önemli randevusu ise, 2013 yılında aramızdan ayrılan merhum Asli Üyemiz Şerafettin Gedik adına düzenlenen koşuydu. (KV-7). 1988 yılında Türkiye Jokey Kulübü Asli Üyesi seçilen Şerafettin Gedik Koşusu'nun 2016 yılı galibi, Ahmet Atakan'ın CİHAN PEHLİVANI (Mali - Kehribar / Dr Devious) isimli tayı oldu. Jokeyi Ahmet Çelik ile koşuya katılan tay, kariyerinin 2. ve en önemli birinciliğine ulaştı.

2 yaşlı İngiliz taylarının mücadele ettiği ve son metrelere kadar büyük bir heyecanın yaşandığı koşuyu kazanan CİHAN PEHLİVANI'nın ardında ikinciliği, iç kulvarda yer alan taylardan VICTORY FLIGHT (Victory Gallop - Lady Machiavellian / Machiavellian) elde ederken, URFAGÜLÜ (Luxor - Sezgihanım / Mountain Cat) üçüncü, son metrelerdeki ciddi atakları ile EBİTDA (Lion Heart - The Rising / Stirke The Gold) ise dördüncü oldu.

56.500 TL birincilik ikramiyeli koşuda kazanan CİHAN PEHLİVANI  için bitiriş derecesi 1.24.59 olarak kayıtlara geçerken, farklar Baş - 1,5 Boy - 1 Boy şeklinde sonuçlandı.


23.01 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN