GanyanTime.com
YENİ

1 Aralık 2016 Perşembe

GanyanTime.com

1 Aralık Beygir.com ŞANLIURFA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Aynı pist ve mesafeli ilk startını çok rahat kazanmış olan BOLT RUNER (5) ilk şansa sahiptir. Uyumlu jokeyiyle son koşularını kazanmış olan HAS ABJAR (1) ciddi rakibi olup ekürili CHEAT (6-4) ihmal edilmemelidir. Son startıyla dikkat çeken SERHOŞ DEDE (3) sonraki ihtimaldir. 

2.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken ASTRAKIZI (10) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Aynı pistteki ilk startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan DENİZCİKIZI (11) ciddi rakibi olup BARANBABA (2) ihmal edilmemelidir. MATADOR YAŞAR (6) sonraki ihtimaldir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız POLDİ (2), artan form durumuyla AYA BAKAN (1) ve kum pistteki son startını tabela da tamamlamış olan LADY ÇİKOLATA (3) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup NANİS (9) ciddi rakipleridir. 

4.Koşu: Aynı pistteki son startını etkili jokeyiyle kazanmış olan ekürili SONSEVİNCEK (3-11) kazanmaya en yakın isimdir. Ekürili DIREJKIZI (2-5), son koşularıyla dikkat çeken hafif kilolu AĞİTA (7) ve TAMZAMANI (4) ciddi rakipleridir. 

5.Koşu: İyi form durumunu kum pistteki son yarışlarına da yansıtmış olan AKOĞUZ (1), tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız GUTİ (2) ve artan formuyla İNANLI OĞLU (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. AKINCIHAN (6) ciddi rakipleridir. 

6.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız ZAHAN (1), son yarışlarını birincilikle tamamlamış olan NASİPLİ (4) ve ANIZARBOS (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. İyi form durumuyla CASH OUT (7) ciddi rakipleridir. 

7.Koşu: Kum pistte start aldıkları son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan KOMPAS (5) ve KANİREŞ (4) birlikte şans verdiğimiz isimler olup SANCAKOĞLU (8) ciddi rakipleridir. OĞLUM OSMAN (7) sonraki ihtimaldir.