YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

9 Kasım 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

10 Kasım Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile FLETA (8) ve ÖMER COPPER (6) birinciliğin güçlü adayları olup; EL HAMSE (5) ve SUN OF NILE (10) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşularını kazanan ÇUVALDIZ (1) ve EDADÜLÜLE (3) birinciliğin güçlü adayları olup; FÜLANE (2) ve PEXUSS (4) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Son koşusunu kazanan CROSS FIRE (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde SİNYOR ŞAMİL (1) favorinin ciddi rakibi olup; TARSUS BEYAZI (4) ve EBİTDA (5) hata affetmeyecek isimlerdir.

4.Koşu: Son koşusunu kazanan NATUHAY (9) favorimizdir. İyi durumu ile SİLAH (5) favorinin ciddi rakibi olup; DULOCAN (3) ve MUSON RÜZGARI (8) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

5.Koşu: Son üç koşusunu kazanan BABAMENDUH (10) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren EYVAH UZUN MEHMET (3) favorinin ciddi rakibi olup; YÜREĞİM (8) ve ALARAM (4) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Sevdiği mesafede BÜREBEY (2-3) favorimizdir. İyi durumu ile BARCELONA (4) favorinin ciddi rakibi olup; SARPBEY (8) ve BORBORE (9) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Son iki koşusunu kazanan ŞAHİNGÖZ (2) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; BURUKMERT (1), DEMİRÇOCUK (9) ve BİLBİLAN (4) hata kollayacak safkanlardır.

8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile BY ZAZA (2) ve EAS (3) birinciliğin güçlü adayları olup; ZÜMRÜTHAN (8) ve BARBEL (1) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Son koşusunu kazanan QUICK STEP (6) favorimizdir. İdeal mesafesinde GASTEMENA (3) favorinin ciddi rakibi olup; BENGUN (2) ve EBRU QUEEN (5) hata affetmeyecek isimlerdir.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN