YENİ

10 Kasım 2016 Perşembe

GanyanTime.com

10 Kasım Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KAZAZEDE (5-2) ve BİZİMKIZ (7) birinciliğin güçlü adayları olup; GÖKSULTAN (9) ve DOST HAN (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Etkili koşuları ile BORAHANBEY (7) ve son koşusunu kazanan GALAPAGOS (9) birinciliğin güçlü adayları olup; GÖKALTAY (4) ve İYONE (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ÖZPEMBE (8) ve KIRIK TESTİ (3) birinciliğin güçlü adayları olup; USLUKIZ (10) ve VASEEM (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen CANŞEN (2) favorimizdir. İyi durumu ile MİTO (8) favorinin ciddi rakibi olup; TANZER (1) ve WILD HEART (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

5.Koşu: Son koşusunu kazanan FAIR MONT (6) favorimizdir. İdeal mesafesinde BULLET PROOF (2) favorinin ciddi rakibi olup; AMBERİM (9) ve DYMAXION (4) hata affetmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Etkili olduğu mesafede start alacak olan CİMİNLİ (10) ve ALFA KIZI (2) birinciliğin güçlü adayları olup; BAY DRAGON (5) ve BANDIERO (1) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

7.Koşu: Son iki koşusunu kazanan KİM TUTAR BENİ (4) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; CANIM MİRA (9), GÖRKEMBEY (2-10) ve ZAFERİMOL (3) hata kollayacak safkanlardır.

8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile İREMBEYİ (5) ve ASLANKAYA (3) birinciliğin güçlü adayları olup; HAKEDEN (8) ve AKGÜNDÜZ (1) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Etkili koşuları ile GARAVAS (2) ve koştuğu iki koşuyuda kazanan TRIPLE CROWN (11) birinciliğin güçlü adayları olup; RAMAZAN EFENDİ (1) ve JETFLY (3) sonraki ihtimallerdir.