YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

10 Kasım 2016 Perşembe

GanyanTime.com

10 Kasım Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KAZAZEDE (5-2) ve BİZİMKIZ (7) birinciliğin güçlü adayları olup; GÖKSULTAN (9) ve DOST HAN (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Etkili koşuları ile BORAHANBEY (7) ve son koşusunu kazanan GALAPAGOS (9) birinciliğin güçlü adayları olup; GÖKALTAY (4) ve İYONE (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ÖZPEMBE (8) ve KIRIK TESTİ (3) birinciliğin güçlü adayları olup; USLUKIZ (10) ve VASEEM (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen CANŞEN (2) favorimizdir. İyi durumu ile MİTO (8) favorinin ciddi rakibi olup; TANZER (1) ve WILD HEART (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

5.Koşu: Son koşusunu kazanan FAIR MONT (6) favorimizdir. İdeal mesafesinde BULLET PROOF (2) favorinin ciddi rakibi olup; AMBERİM (9) ve DYMAXION (4) hata affetmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Etkili olduğu mesafede start alacak olan CİMİNLİ (10) ve ALFA KIZI (2) birinciliğin güçlü adayları olup; BAY DRAGON (5) ve BANDIERO (1) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

7.Koşu: Son iki koşusunu kazanan KİM TUTAR BENİ (4) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; CANIM MİRA (9), GÖRKEMBEY (2-10) ve ZAFERİMOL (3) hata kollayacak safkanlardır.

8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile İREMBEYİ (5) ve ASLANKAYA (3) birinciliğin güçlü adayları olup; HAKEDEN (8) ve AKGÜNDÜZ (1) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Etkili koşuları ile GARAVAS (2) ve koştuğu iki koşuyuda kazanan TRIPLE CROWN (11) birinciliğin güçlü adayları olup; RAMAZAN EFENDİ (1) ve JETFLY (3) sonraki ihtimallerdir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN