YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARIMIZ HALİL ERDEM 23 MAYIS KEMPTON PARK ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 915 TL KAZANDIRMIŞTIR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

10 Kasım 2016 Perşembe

GanyanTime.com

10 Kasım Sporx.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün 10 Kasım. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü bugün bir kez daha özlem ve minnetle anıyoruz. Bugünkü tercihimiz İzmir programı olacak. 

7'li ganyanın ilk ayağında start alacak olan HIZLI VE ÖFKELİ'nin problemleri giderildi. Bugün orijin olarak yine yatkın olduğu Kısa mesafede start alacak. Ters bir yarış çıkartarak 7'li ganyan oyununu çok daha cazip hale getirebilir, dikkat. 

Son koşularında kazanırken beğeni toplayan ve bugün yine kendine uygun rakipler yanında start alacak olan KİM TUTAR BENİ, idman pistindeki kısa işleriyle beğeni topladı. Bugün güvenerek bir kez daha kazanarak seriyi artıracaktır. Güvenerek günün ilk bankosu olarak şablon içinde değerlendirebiliriz. 

Günün üçüncü ayağında 3 ve yukarı İngiliz safkanlarına ait zor bir mücadele var. Burada risk alarak bir safkanı tek olarak bırakacağız. Bir süredir takip listemiz içinde yer alan BAY DRAGON, kısa galoplarında güzel işler sergiledi. Bugün yatkın olduğu pist ve mesafede kazananabilir. Çift bankolu şablonumuz içinde güveneceğimiz ikinci safkan olarak şablon içinde yer alacak. 

At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!..

Eko Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 5 / 4 / 3-4-5 / 6

Normal Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 5 / 4 / 3-4-5 / 1-6-7


25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN