YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

11 Kasım 2016 Cuma

GanyanTime.com

11 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusunu kazanan GEZEGEN (6) favorimizdir. İdeal mesafesinde RÜZGARIN RUHU (3) favorinin ciddi rakibi olup; BUDAKHAN (1) ve REİS BABA (2-4) hata affetmeyecek isimlerdir.

2.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile AKSAKAL (2-9) ve ERTEMİZ (5) birinciliğin güçlü adayları olup; SURKAPI (7) ve SERAP SULTAN (10) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Yedili ganyanın ilk ayağında GÖKKALE (2), SEMADA YILDIZ (2) ve YOL BULAN (3) birinciliğin güçlü adayları olup; GÖKKALE (1) koşunun sürpriz ismidir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Son etkili koşusu ile ATILIM (4) ve son koşusunu ölçü almadığımız ŞENGÖNÜL (8) birinciliğin güçlü adayları olup; ACI KAHVE (9) ve BURCUTAY (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Etkili koşuları ile THE WORLD IS YOURS (5) ve son koşusunu kazanan CURTARALO (3) birinciliğin güçlü adayları olup; ÇELEBİ CİHAN (4) ve RYAN AREL (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Usta jokeyi ile İBRA (9) favorimizdir. Formunu geliştiren BLACK KING (2) favorinin ciddi rakibi olup; PAN REKA (3) ve ALLSHANTI (4) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Etkili koşuları ile ÇIĞ (5) ve KARAHEVES (6) birinciliğin güçlü adayları olup; BLUE KING (4) ve AKYILDIRIM (1) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Son iki koşusunu kazanan HIDDEN JEWELS (1) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; MEMEDİM (3), BLACK ORPHAN(2) ve SATEN (4) hata kollayacak safkanlardır.

9.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile TETİNA (10) ve GÖKNAZGÜLÜ (9) birinciliğin güçlü adayları olup; PİRKANBABA (6) ve CEFAKEŞ (2) sonraki ihtimallerdir. 

İstanbul yarışlarına ait ulusal ve yerel gazetelerin tahminleri için tıklayın21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN