YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Kasım 2016 Cuma

GanyanTime.com

11 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusunu kazanan GEZEGEN (6) favorimizdir. İdeal mesafesinde RÜZGARIN RUHU (3) favorinin ciddi rakibi olup; BUDAKHAN (1) ve REİS BABA (2-4) hata affetmeyecek isimlerdir.

2.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile AKSAKAL (2-9) ve ERTEMİZ (5) birinciliğin güçlü adayları olup; SURKAPI (7) ve SERAP SULTAN (10) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Yedili ganyanın ilk ayağında GÖKKALE (2), SEMADA YILDIZ (2) ve YOL BULAN (3) birinciliğin güçlü adayları olup; GÖKKALE (1) koşunun sürpriz ismidir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Son etkili koşusu ile ATILIM (4) ve son koşusunu ölçü almadığımız ŞENGÖNÜL (8) birinciliğin güçlü adayları olup; ACI KAHVE (9) ve BURCUTAY (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Etkili koşuları ile THE WORLD IS YOURS (5) ve son koşusunu kazanan CURTARALO (3) birinciliğin güçlü adayları olup; ÇELEBİ CİHAN (4) ve RYAN AREL (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Usta jokeyi ile İBRA (9) favorimizdir. Formunu geliştiren BLACK KING (2) favorinin ciddi rakibi olup; PAN REKA (3) ve ALLSHANTI (4) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Etkili koşuları ile ÇIĞ (5) ve KARAHEVES (6) birinciliğin güçlü adayları olup; BLUE KING (4) ve AKYILDIRIM (1) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Son iki koşusunu kazanan HIDDEN JEWELS (1) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; MEMEDİM (3), BLACK ORPHAN(2) ve SATEN (4) hata kollayacak safkanlardır.

9.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile TETİNA (10) ve GÖKNAZGÜLÜ (9) birinciliğin güçlü adayları olup; PİRKANBABA (6) ve CEFAKEŞ (2) sonraki ihtimallerdir. 

İstanbul yarışlarına ait ulusal ve yerel gazetelerin tahminleri için tıklayın23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN