GanyanTime.com
YENİ

10 Kasım 2016 Perşembe

GanyanTime.com

11 Kasım Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile BALERA (3) ve WINGED VICTORY (12) birinciliğin güçlü adayları olup; TINAS FIRTINASI (11) ve KALINKA (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen OLIVE KING (3) favorimizdir. İyi durumu ile THATS THE MOMENT (7) favorinin ciddi rakibi olup; ALTINBEŞİK (6) ve YEŞİLLİ BEY (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile LÜBBEY (5) ve SUNNY VALLEY (10) birinciliğin güçlü adayları olup; YAĞMURUM (12) ve KARYELE (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız BARSKAN (3), sevdiği mesafede KAFTAN (2) ve uygun kilosu ile URFA (12) birinciliğin güçlü adayları olup; UÇANDAĞ (7) koşunun sürpriz ismidir.

5.Koşu: Etkili koşuları ile ESRAR DEDE (3) ve son koşusunu kazanan BAYKETENCİ (2) birinciliğin güçlü adayları olup; KABAKÇI (1) ve YİĞİTSOY (9) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşularını kazanan İPEKKIZ (2) ve AYZA (1) birinciliğin güçlü adayları olup; SEPTEMBER WIND (5) ve BLOW THE WIND (4) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile AYLAVYUU (1) ve PRESTO (9) birinciliğin güçlü adayları olup; SACRED SPRINT (10) ve WINNER TUANA (12) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız POTOMYA (2), sevdiği pistte BABA GÜR (1) ve son koşusunu kazanan ile SEROTONIN (11) birinciliğin güçlü adayları olup; GÖLCÜKLÜ (3) koşunun sürpriz ismidir.

İzmir yarışlarına ait ulusal ve yerel gazetelerin tahminleri için tıklayın