GanyanTime.com
YENİ

12 Kasım 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

12 Kasım Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BÜYÜK LODOS (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.DAYE HATUN (9) en yakın takipçisi olacaktır.OĞLUM OSMAN (4) ve GECENİN SESİ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla KIYAMET (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MARAKUJA (1) en yakın takipçisi olacaktır.TANSELİ (4) ve MY NERİS (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki FLASHING GIRL (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.INTO STAR (1) en yakın takipçisi olacaktır.ARDALI (3) ve ARSENIC EKSPRES (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

4.Koşu: Artan formuyla TESLA (2) koşudaki favori isimdir.BOND GIRL (11) favorinin ciddi rakibi olacaktır.GRAND SPRING (3) ve CHANDRAKANTA (7) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla ESANADOLU (4-3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AKHUN (2) ciddi rakibi olacaktır.DEMİRCENK (6) ve VİCDANSIZ (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki TEZGEL GÜR (6) ve VAĞON (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KOZAN DAĞI (1) ciddi rakipleri olacaktır.BELA MİYA (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla TEKİRDAĞLI (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜLSUHANIM (9) en yakın takipçisi olacaktır.SANCAKOĞLU (4) ve TEKBABA (6) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Formda olan THE MENTALIST (1-4) koşudaki favori isimdir.SEBOŞ (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SELMET (6) ve LASER BOY (5) sonraki ihtimallerdir.