YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

11 Kasım 2016 Cuma

GanyanTime.com

12 Kasım Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda AZADAĞA (1) koşudaki favori isimdir.MALTA ŞAHİNİ (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SABRETKAYA (9) ve BEDRİ (2-8) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki AKARÇAY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.FİLOZOF TAY (1) en yakın takipçisi olacaktır.BAŞPEHLİVAN (2) ve UÇAN MERT (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla IRKIM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BERRAKSU (1) en yakın takipçisi olacaktır.ORFİA (4) ve ECE MELEK (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla TIME ATTACK (1) koşudaki favori isimdir.BRACCIOFERRO (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KIZILŞAHİN (8) ve GAZELLE EYES (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

5.Koşu: İyi durumdaki ADİLABİ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.KEKEÇ BEY (7) en yakın takipçisi olacaktır.TRUVAPRENSİ (9) ve OSMAN DEDE (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla COPPERFIELD (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SALAMIS (10) en yakın takipçisi olacaktır.AK DIAMOND (1) ve ULAN BATOR (6) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan PRINCESS IZABEL (7) koşudaki favori isimdir.RUMET (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.LADY TULPAR (5) ve SİNKIZI (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi formuyla CEMCEM (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HOT CHOCOLATE (5-1) ciddi rakibi olacaktır.BAVİ REŞ (9) ve OĞLUM BERAT (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki BENAZİR KIZ (3-9) ve AKARNEJAT (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KESKİNNAZ (1) ciddi rakipleri olacaktır.HAKTAN BEY (2) ihmal edilmemesi gereken isimdir.


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN