YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Kasım 2016 Cuma

GanyanTime.com

12 Kasım Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda AZADAĞA (1) koşudaki favori isimdir.MALTA ŞAHİNİ (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SABRETKAYA (9) ve BEDRİ (2-8) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki AKARÇAY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.FİLOZOF TAY (1) en yakın takipçisi olacaktır.BAŞPEHLİVAN (2) ve UÇAN MERT (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla IRKIM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BERRAKSU (1) en yakın takipçisi olacaktır.ORFİA (4) ve ECE MELEK (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla TIME ATTACK (1) koşudaki favori isimdir.BRACCIOFERRO (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KIZILŞAHİN (8) ve GAZELLE EYES (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

5.Koşu: İyi durumdaki ADİLABİ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.KEKEÇ BEY (7) en yakın takipçisi olacaktır.TRUVAPRENSİ (9) ve OSMAN DEDE (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla COPPERFIELD (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SALAMIS (10) en yakın takipçisi olacaktır.AK DIAMOND (1) ve ULAN BATOR (6) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan PRINCESS IZABEL (7) koşudaki favori isimdir.RUMET (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.LADY TULPAR (5) ve SİNKIZI (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi formuyla CEMCEM (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HOT CHOCOLATE (5-1) ciddi rakibi olacaktır.BAVİ REŞ (9) ve OĞLUM BERAT (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki BENAZİR KIZ (3-9) ve AKARNEJAT (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KESKİNNAZ (1) ciddi rakipleri olacaktır.HAKTAN BEY (2) ihmal edilmemesi gereken isimdir.


20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN