YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARIMIZ HALİL ERDEM 23 MAYIS KEMPTON PARK ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 915 TL KAZANDIRMIŞTIR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

12 Kasım 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

13 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Artan form durumunu aynı pistteki son koşusuna da yansıtmış olan VELİ CAN KIZI (6) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken BİLGEKURT (1) ciddi rakibi olup TURANHAN (4) ve BOZBABA (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Aynı pistteki son startını birincilikle tamamlamış olan YEŞİL YOL (2) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan RODOSTO (1) ciddi rakibi olup GÖNÜLGÜZELİ (3) ve AĞRI DAĞI FIRTINASI (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan MY BABOŞ (7) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu son startına da yansıtmış olan TEMEL REİS (10) ve FARİLYALI (4) ciddi rakipleri olup MAGIC BULLET (6) ihmal edilmemelidir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan NEVCİHAN (8), kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren AKSOYAK (4), artan form durumuyla ERAYHAN (5) ve hafif kilo avantajıyla CANDOSTUM (10) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Aynı pistteki son startını kazanmış olan KING OF TRAKYA (4) uyumlu binicisiyle ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla STRIKE THE SWORD (7) ciddi rakibi olup TEKDAL (1) ihmal edilmemelidir. MISTER NO (3) sürpriz şansına sahiptir.

6.Koşu: Çim pistte henüz geçilmemiş olan WANETA (8) devam eden formu ve usta jokeyiyle ilk şanslı isimdir. PIANO SONATA (4) ciddi rakibi olup son koşularında rahat birincilikler elde etmiş olan DENİZCANIM (6) ihmal edilmemelidir. GAZIBORA KHAN (3) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Usta jokeyiyle start aldığı son koşularını birincilikle tamamlamış olan MANDARİN (9) ilk şansa sahiptir. İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan Mİ BOMBON (10) ciddi rakibi olup DIAMOND FLAME (2) ihmal edilmemelidir. PARLERA (5) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Çim pistteki üç startını da kazanmış olan TOUCH THE WOLF (3) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son koşularıyla dikkat çeken PERHANE (7) ciddi rakibi olup YAĞIZINOĞLU (5) ihmal edilmemelidir. UNCLE MEVLÜT (1) sonraki ihtimaldir.


25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN