YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 NİSAN ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

13 Kasım 2016 Pazar

GanyanTime.com

13 Kasım Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan FETHİYE (1) ilk şansa sahiptir. Tabela dışı kaldığı son yarışlarını ölçü almadığımız ZABALAM (2) ciddi rakibi olup hafif kilo avantajıyla İÇİL (5) ihmal edilmemelidir. BURCUNUR (8) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Aynı pistteki son yarışlarında uyumlu binicileriyle başarılı neticeler elde etmiş olan BİLGİNİNOĞLU (6) ve SÜRMELİ SULTAN (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Son startıyla dikkat çeken ekürili MELOŞ (3-11) ciddi rakipleri olup AĞACEMAL (1) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Aynı pist koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken ekürili OĞLUM CEVAT (9-2) birinciliğe en yakın isimdir. İyi form durumunu son startına da yansıtmış olan BİNGÖLLÜM (7) ciddi rakibi olup BERKİ HATIF (5) sonraki ihtimaldir. SPHYINX (11) sürpriz şansına sahiptir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız PEDALIZA (4), iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan STILL WAITING (3) ve başarılı koşularıyla dikkat çeken VIVA LA VIDA (6) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup kilo avantajıyla AMPHITRITE (13) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Artan formunu son startına da yansıtmış olan PRINCESS WESTPORT (4), hafif kilo avantajıyla GARİPAĞA (7), uyumlu binicisiyle LONG WAY (8) ve kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren THE YILDIZER (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.


6.Koşu: Uyumlu jokeyiyle kum pist koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan SİVEREK DİYARI (4) ilk şanslı isim olup iyi formunu yarışlarına da yansıtmış olan GÜRSOYHAN (3) ciddi rakibidir. WESTSIDE (7) ve UTKUNBABA (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Aynı pistteki ilk startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan RAIN HOPE (9) öncelikle şans verdiğimiz isim olup son koşusunu ölçü almadığımız BABA ADNAN (3) ve FERHATHAN (7) ciddi rakipleridir. BRAVE HUNTER (5) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Etkili jokeyiyle aynı pistteki son koşularını kazanmış olan ESER (1) ilk şanslı isimdir. İyi form durumlarını son yarışlarına da yansıtmış olan MÖSYÖSPARTAKÜS (5) ve ÇEŞME FIRTINASI (3) ciddi rakipleri olup NEVRUZ ÇİÇEĞİ (2) sonraki ihtimaldir.


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN