GanyanTime.com
YENİ

12 Kasım 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

13 Kasım Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

İstanbul'da gece yağış olsa da gün içinde pistler normale dönecek gibi gözüküyor. Çift bankolu şablonumuza devam edeceğiz. 

İstanbul programını biraz daha cazip hale getirmek isteyen yarışseverler ise bugün 7'li ganyan oyununu tercih edecek. 7'li ganyanın ilk ayağında start alacak olan YEŞİLYOL, güçlü pedigrisi ile bu gruba üstünlük sağlayacak güçte. 

Günün ilk ayağında 2 yaşlı İngiliz safkanlarına ait Maiden mücadele var. Start provalarında beğenilen ve idman pistindeki son kısa işinde de güzel bir derece elde eden FARILYALI, buraya daha özenli bir şekilde hazırlandı. Bugün günün ilk ayağında açılışı yapabilir. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Günün ikinci ayağında start alacak olan ÖZDAMAR ise bir süredir takip listemiz içinde yer alıyor. Yatkın olduğu pist ve mesafede koşacak safkanı burada güvenerek ve risk alarak tek bırakabiliriz. İstanbul programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise Kurtinadis'in ilerleyen dönemde adını daha fazla söz ettirmesi beklenen yavrularından biri olan ve çimde kazandığı koşularla beğenilen TOUCH THE WOLF'u günün son ayağında usta jokeyi Halis Karataş ile değerlendirebilirler. 

At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!.. 

Eko Kupon: 4 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-9-10 / 3 

Normal Kupon: 4 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-9-10 / 3-5-6