YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
Takipçilerimizin Dikkatine Yeni 7'li Ganyan tahmin sayfalarımız yayında. TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ.

13 Kasım 2016 Pazar

GanyanTime.com

14 Kasım Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ERKUTAY (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.OĞLUM KAYRA (8) en yakın takipçisi olacaktır.EMİR EFESİ (2) ve FECIR (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla COUNT ON YOU (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MARMARAY (2) en yakın takipçisi olacaktır.HEADWAY (4) ve ARCHMAN (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: İyi durumdaki RAZİYE ANA (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.LADY FALCON (3) en yakın takipçisi olacaktır.FATO ANA (9) ve STORMBELL (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan GOLD FOOT (4) koşudaki favori isimdir.ASK ME FLY (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MEAN OF LIFE (1) ve AD HOC (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla MANOUSH (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BEDWULF (4) en yakın takipçisi olacaktır.BAILAMOS (3) ve BÜYÜK AJİBA (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki KIZGINÖFKE (5-10) ve ÖZBİLGİN (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ÇETİNBABA (4) en yakın takipçileri olacaktır.AYEFE (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: Artan formuyla ZORBEZİRGAN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ORMANCI DAYI (2) en yakın takipçisi olacaktır.KIZIM İDİL (7) ve KADİREFE (8) sonraki ihtimallerdir.


17.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

17.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN