YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

13 Kasım 2016 Pazar

GanyanTime.com

14 Kasım Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ERKUTAY (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.OĞLUM KAYRA (8) en yakın takipçisi olacaktır.EMİR EFESİ (2) ve FECIR (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla COUNT ON YOU (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MARMARAY (2) en yakın takipçisi olacaktır.HEADWAY (4) ve ARCHMAN (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: İyi durumdaki RAZİYE ANA (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.LADY FALCON (3) en yakın takipçisi olacaktır.FATO ANA (9) ve STORMBELL (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan GOLD FOOT (4) koşudaki favori isimdir.ASK ME FLY (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MEAN OF LIFE (1) ve AD HOC (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla MANOUSH (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BEDWULF (4) en yakın takipçisi olacaktır.BAILAMOS (3) ve BÜYÜK AJİBA (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki KIZGINÖFKE (5-10) ve ÖZBİLGİN (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ÇETİNBABA (4) en yakın takipçileri olacaktır.AYEFE (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: Artan formuyla ZORBEZİRGAN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ORMANCI DAYI (2) en yakın takipçisi olacaktır.KIZIM İDİL (7) ve KADİREFE (8) sonraki ihtimallerdir.