YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

14 Kasım 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

14 Kasım Beygir.com ŞANLIURFA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BIXI (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.BORBORE (2) en yakın takipçisi olacaktır.KOLERA (3) ve SWEET BITTER (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla İÇİMSU (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MİR ZALİM (7) en yakın takipçisi olacaktır.ŞÜKRANIN OĞLU (8) ve TURNA ŞAHİNİ (10) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki AWFUL SCORE (8) ve DEDE ME (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ANIZARBOS (1) ciddi rakipleri olacaktır.KARA GÖZLÜM (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: İyi formuyla SİVEREK BEYİ (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KIRDEMİRKIR (8) en yakın takipçisi olacaktır.CASH OUT (5) ve BLACKS WINNER (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan HAS ABJAR (1) koşudaki favori isimdir.UMUDA KOŞAN (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.POYRAZ BU (3) ve SPEEDY DOST (8) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki PRENSES SARA (9) ve GÜLSENUR (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YANDIMAYŞE (1) en yakın takipçileri olacaktır.KIMIZ (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla MIZARBEYİ (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AĞILMUSBEYİ (5) ciddi rakibi olacaktır.BİLEKKAYA (1) ve DAMPERCİDAVUT (4) sonraki ihtimallerdir.


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN