YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
Takipçilerimizin Dikkatine Yeni 7'li Ganyan tahmin sayfalarımız yayında. TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ.

14 Kasım 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

14 Kasım Beygir.com ŞANLIURFA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BIXI (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.BORBORE (2) en yakın takipçisi olacaktır.KOLERA (3) ve SWEET BITTER (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla İÇİMSU (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MİR ZALİM (7) en yakın takipçisi olacaktır.ŞÜKRANIN OĞLU (8) ve TURNA ŞAHİNİ (10) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki AWFUL SCORE (8) ve DEDE ME (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ANIZARBOS (1) ciddi rakipleri olacaktır.KARA GÖZLÜM (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: İyi formuyla SİVEREK BEYİ (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KIRDEMİRKIR (8) en yakın takipçisi olacaktır.CASH OUT (5) ve BLACKS WINNER (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan HAS ABJAR (1) koşudaki favori isimdir.UMUDA KOŞAN (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.POYRAZ BU (3) ve SPEEDY DOST (8) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki PRENSES SARA (9) ve GÜLSENUR (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YANDIMAYŞE (1) en yakın takipçileri olacaktır.KIMIZ (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla MIZARBEYİ (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AĞILMUSBEYİ (5) ciddi rakibi olacaktır.BİLEKKAYA (1) ve DAMPERCİDAVUT (4) sonraki ihtimallerdir.


17.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

17.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN