YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

15 Kasım 2016 Salı

GanyanTime.com

15 Kasım Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Kum pistteki ilk startını etkili jokeyiyle çok rahat kazanmış olan ORDERS OF HERO (2) ilk şanslı isimdir. Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken DOCTOR POL (3) ciddi rakibi olup SEMETEY OĞLU (1) ihmal edilmemelidir. BALKA (4) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Kum pistteki aynı mesafeli ilk startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan SEFİR BEY (3) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İlk yarışıyla dikkat çeken GİRAY KASIRGASI (2) ciddi rakibi olup iyi formunu son koşularına yansıtmış olan ELİFCAN (5) sonraki ihtimaldir. ALİ (1) sürpriz yapabilir.

3.Koşu: İyi form durumuyla ATES KUSU (5), tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız AKINŞAH (2) ve kum pist yarışlarıyla dikkat çeken ZEALOUS LINE (1) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimler olup MY HEART (4) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

4.Koşu: İyi form durumunu aynı pistteki son koşularına da yansıtmış olan ADALI HALİL (2) ve artan form durumuyla SİNGAPORE PRENSİ (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Etkili jokeyleriyle KAZANOĞLU (6) ve AKTEMUR (5) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan BOZTEPEBEYİ (3), son yarışlarıyla dikkat çeken BERKSOYHAN (2) ve son startını ölçü almadığımız MAKARA (4) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup JUNYIR SANCAK (1) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Aynı pistteki iki startında da başarılı bir performans sergilemiş olan STAR SCREAM (4) ilk şanslı isimdir. Aynı mesafeli ilk koşusuyla dikkat çeken RUNNER BULL (3) ciddi rakibi olup BEYZAM (6) ihmal edilmemelidir. HAS YAĞIZ (1) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken ekürili EZOP KAHRAMANI (7-3) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan COMFORT ZONE (4) ciddi rakibi olup FAMILY JOY (5) ihmal edilmemelidir. MOBANGO (6) sonraki ihtimaldir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN