YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

14 Kasım 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

15 Kasım Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son startıyla dikkat çeken KÜÇÜKCEMRE (9) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan KARAÇDAĞLI (3) ciddi rakibi olup ŞİMALYILDIZI (11) ve DEMİRKIR HAT (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Aynı pistteki son koşularını birincilikle tamamlamış olan ESENLİ GÜZELİ (6) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İyi bir form yakalamış olan DIREJKIZI (4) ve son yarışlarıyla dikkat çeken LEBRİZ (1) ciddi rakipleri olup HİLVANLI ZEYNO (2) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Kum pistteki iki startında da rahat birincilikler elde etmiş olan SMILING BABY (8) kazanmaya en yakın isimdir. Aynı mesafeli son koşularıyla dikkat çeken CRUSH PASSES (5) ciddi rakibi olup BABA ABDULLAH (1) ihmal edilmemelidir. JOLLY ROGER (2) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Aynı pistteki son startıyla dikkat çeken LİDERBABA (9), iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan SONSEVİNCEK (8), YOLDAŞIM (10) ve son koşusunu uyumlu binicisiyle rahat kazanmış olan GOBAKLI (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: İyi bir form yakalamış olan IHLAR AĞASI (3), artan form durumunu son koşularına da yansıtmış olan KANİREŞ (4) ve son yarışını ölçü almadığımız ULUDAĞKAYA (6) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. UÇAR KAAN (5) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız DORUKEFE (2), iyi bir form yakalamış olan ŞUBATHAN (1) ve son startıyla dikkat çeken FOBİ (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. PALA TUMBUL (5) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Aynı pistteki son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan YÜRÜSURHAT (10) etkili jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan EDREMİTKAYA (1), son startını ölçü almadığımız ÜNLÜÇELİK (9) ve KIZMAZ OĞLU (2) ciddi rakipleridir.

8.Koşu: Aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken SANGRIA (9), iyi bir form yakalamış olan LEA (2) ve son startını ölçü almadığımız ekürili GOLDEN COUNTESS (1-7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. ÇİFTÇİ SULTAN (4) ciddi rakipleridir. 

Diyarbakır yarışlarına ait ulusal ve yerel gazetelerin tahminleri için tıklayın 


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN