GanyanTime.com
YENİ

15 Kasım 2016 Salı

GanyanTime.com

16 Kasım Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Altılı Ganyanın burada iki yarış gören VIGASCOGNE (5) favorimizdir. Sevdiği mesafede HULİN (4) favorinin ciddi rakibi olup; WARHEAD (2) ve SIGHT SEERS (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Etkili koşuları ile YILDIRIMGÜZELİ (4) ve son koşusunu ölçü almadığımız GİZEMLİTAY (10) birinciliğin güçlü adayları olup; DORUGÜZEL (5) ve ABİDE TAY (9) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Son koşusunu kazanan ARCHİPELAGOS (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde ÖZ TÜLAY (4) favorinin ciddi rakibi olup; TAMZAMANI (12) ve AL ZENGİNKIZ (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen DİDİMOĞLU (1) favorimizdir. İyi durumu ile İNANLI OĞLU (4) favorinin ciddi rakibi olup; GUTİ (3-2) ve AKINCIHAN (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Son koşularını kazanan ADALETKAYA (3) ve DALLICALI (9) birinciliğin güçlü adayları olup; BABA SÖNMEZ (4) ve TEKİNEFE (11-5) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan KAKTEE (6) favorimizdir. Başarılı ekürisi ile PRENSESIRMAK (3-7) favorinin ciddi rakibi olup; ŞANLIKAYA (5) ve MINT COPY (1) hata affetmeyecek isimlerdir.

Diyarbakır yarışlarına ait ulusal ve yerel gazetelerin tahminleri için tıklayın