YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

16 Kasım 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

16 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile DİŞİ ASLAN (6) ve HATCHE (7) birinciliğin güçlü adayları olup; CHAMP LION (2) ve FIRST NIP (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunu kazanan EXOTIC PRINCESS (1) favorimizdir. Usta jokeyi ile LUXEMBURG (7) favorinin ciddi rakibi olup; NO PARSADAN (8) ve ASLANPARÇASI (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen DURDEN (2) favorimizdir. İyi durumu ile BİRÜMİT (1) favorinin ciddi rakibi olup; KRALINADAMI (3) ve KORİK (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile SİNEPS (5) ve KILL BILL (7) birinciliğin güçlü adayları olup; KHAN OF GHOST (3) ve OLIMPOS (4-6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunu kazanan ŞAHİNTER (4) favorimizdir. İdeal mesafesinde OĞLUM BARAN (7) favorinin ciddi rakibi olup; ASLANSÜTÜ (3) ve ADAM (1) hata affetmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Usta jokeyi ile SUHARRY (1) ve uzun aradan sonra kazanan EL CONQUERADOR (3) birinciliğin güçlü adayları olup; CASH IN (4) ve SEDDIFI (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Son koşusunda beğenilen PENGUEN (2) favorimizdir. kum pistte etkili koşan SAN MARINO (3) favorinin ciddi rakibi olup; CRAZY ISLAND (1) ve ELMİRA (11) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır. 

İstanbul yarışlarına ait ulusal ve yerel gazetelerin tahminleri için tıklayın