YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
Takipçilerimizin Dikkatine Yeni 7'li Ganyan tahmin sayfalarımız yayında. TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ.

16 Kasım 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

16 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile DİŞİ ASLAN (6) ve HATCHE (7) birinciliğin güçlü adayları olup; CHAMP LION (2) ve FIRST NIP (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunu kazanan EXOTIC PRINCESS (1) favorimizdir. Usta jokeyi ile LUXEMBURG (7) favorinin ciddi rakibi olup; NO PARSADAN (8) ve ASLANPARÇASI (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen DURDEN (2) favorimizdir. İyi durumu ile BİRÜMİT (1) favorinin ciddi rakibi olup; KRALINADAMI (3) ve KORİK (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile SİNEPS (5) ve KILL BILL (7) birinciliğin güçlü adayları olup; KHAN OF GHOST (3) ve OLIMPOS (4-6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunu kazanan ŞAHİNTER (4) favorimizdir. İdeal mesafesinde OĞLUM BARAN (7) favorinin ciddi rakibi olup; ASLANSÜTÜ (3) ve ADAM (1) hata affetmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Usta jokeyi ile SUHARRY (1) ve uzun aradan sonra kazanan EL CONQUERADOR (3) birinciliğin güçlü adayları olup; CASH IN (4) ve SEDDIFI (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Son koşusunda beğenilen PENGUEN (2) favorimizdir. kum pistte etkili koşan SAN MARINO (3) favorinin ciddi rakibi olup; CRAZY ISLAND (1) ve ELMİRA (11) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır. 

İstanbul yarışlarına ait ulusal ve yerel gazetelerin tahminleri için tıklayın 


17.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

17.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN