GanyanTime.com
YENİ

16 Kasım 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

16 Kasım Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

7'li ganyanın ilk ayağında NEW GARDEN'sız kupon yapmamalı. Yarış hayatının ilk koşusunda fazla zorlanmayan safkan son kısa galobunda 26.0 R yaparken beğenildi. Dikkat.

Günün ikinci ayağında start alacak olan SERDENGEÇER'in son koşusu ölçü değil. Stili dışında koşan safkan bugün farklı bir jokey ile start alacak. Güvenerek şablonumuz içinde ilk banko olarak değerlendirebiliriz. 

İstanbul programında bugün güveneceğimiz bir diğer safkan ise KHAN OF GHOST olacak. Yarış hayatının ilk koşusunda güzel bir ikincilik elde eden safkan ilerisi için de umut vadetmişti. Bu sezon Native Khan yavrularının da performansı ortada. Bugün kazanarak yarış hayatının ikinci koşusunda birinciliğe uzanacaktır. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

İstanbul programında bugün alternatif bir şablon veya daha düşük bütçeli bir kuponu tercih edecek yarışseverler farklı bir banko arayışı içinde olabilir. Son çim koşusu ölçü olmayan ve problemleri giderildikten sonra bu yarışa daha itina ile hazırlanan JUAGO, günün son ayağında dikkat çekiyor. Yarış gören safkan burada kazanabilir. Bir süre takip listesine almakta da yarar var. 

At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!..

Eko Kupon: HEPSİ / 4 / 3 / 1-2-3-4-5-6-7 / 1-2-3-4 / 9 

Normal Kupon: HEPSİ / 4 / 3 / 1-2-3-4-5-6-7 / 1-2-3-4 / 9-11 

İstanbul yarışlarına ait ulusal ve yerel gazetelerin tahminleri için tıklayın