YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

16 Kasım 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

17 Kasım Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pist ve mesafeli iki startında da başarılı bir performans sergilemiş olan RED KIT (5) ilk şanslı isimdir. Artan formunu son koşularına da yansıtmış olan AUBERON (1) ciddi rakibi olup BABADOĞAN (2) ve OĞLUM ERDEM (4) sonraki ihtimallerdir. 

2.Koşu: Son startında başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan SAYDA (2) etkili jokeyiyle ilk şanslı isimdir. İyi bir form yakalamış olan DORUK ALİ (1) ciddi rakibi olup TRALLES GIRL (3) ihmal edilmemelidir. Son yarışlarıyla dikkat çeken TAMERLANO (7) sonraki ihtimaldir. 

3.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan WAIT FOR IT (2), aynı mesafeli son startını uyumlu binicisiyle kazanmış olan PEPITO (7) ve son yarışını ölçü almadığımız CELONIO (4) birlikte şans verdiğimiz isimler olup GARAVAS (1) ciddi rakipleridir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız HIGH KING (2) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Kilo avantajıyla KÖREBE (7) ciddi rakibi olup artan form durumuyla KÜÇÜKOĞLUM (3) ihmal edilmemelidir. OĞLUM İSMAİL (4) sonraki ihtimaldir. 

5.Koşu: Tabela dışı kaldığı son yarışını ölçü almadığımız TUMBULZELE (3) uyumlu jokeyiyle ilk şanslı isimdir. Kum pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan TURABİ (2) ciddi rakibi olup SELDANINOĞLU (1) ihmal edilmemelidir. KARAMÜRSEL (6) sonraki ihtimaldir. 

6.Koşu: Aynı pistte start aldıkları koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan SAHİPBEY (5) ve AĞAPERSEN (1) devam eden form durumlarıyla öncelikle şans verdiğimiz isimler olup TOROSDAĞI (7) ciddi rakipleridir. Ekürili METAL FIRTINASI (4-2) ihmal edilmemelidir. 

7.Koşu: Aynı pistteki son startında başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan BORNEO (2) kazanmaya en yakın isimdir. İyi bir form yakalamış olan ekürili COPPERHEAD (4-1), VICTORY RUNNER (6) ve SNOW BUNNY (9) ciddi rakipleridir. 


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN