YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17 Kasım 2016 Perşembe

GanyanTime.com

17 Kasım Beygir.com ŞANLIURFA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Kum pistteki son startında rahat bir birincilik elde etmiş olan ÖNCÜPINAR (1) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. İlk yarışıyla dikkat çeken ÇÖL ASLANI (4), ekürili FIRST CHANCE (5-3) ve artan formunu son koşusuna da yansıtmış olan SON OF SOUL (6) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Kum pistteki son yarışlarında başarılı bir performans sergilemiş olan hafif kilolu SEA DRAGON (10), tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız BAYRAMOGLU (7), POLATOĞLU (8) ve son koşusuyla dikkat çeken MAGIKO (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: Kum pistteki son startında başarılı bir performans sergilemiş olan ZAZA AHMET (5) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son koşularıyla dikkat çeken hafif kilolu STRES TOPU (9) ciddi rakibi olup SERCANSULTAN (8) ve ekürili EMRANBABA (1-7) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: İyi form durumuyla kum pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan SOKOLLU (2), son yarışlarını ölçü almadığımız TOMS TO TOMS (3), kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren LION KING (8) ve ATAŞTACUS (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken VİNDIRHAT (5) ve artan formunu son startına da yansıtmış olan ekürili CAMUZAĞA (1-4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan TOMO AĞA (6) ciddi rakipleri olup SAVAŞER (2) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Kum pistte start aldığı son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ATAKAN YELİ (6) devam eden formuyla öncelikle şans verdiğimiz isim olup ÇILGIN EKİP (4) ve son yarışlarını ölçü almadığımız BARANBABA (2) ciddi rakipleridir. OĞLUMYALAZ (5) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Kum pistteki son koşularından üst üste rahat birincilikler elde etmiş olan İNCİR ÇEKİRDEĞİ (2) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla YEMCİREŞİT (3) ciddi rakibi olup TEKFORDUNGÜLÜ (9) ihmal edilmemelidir. Hafif kilolu BÜYÜK BEREN (10) sonraki ihtimaldir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN