YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

17 Kasım 2016 Perşembe

GanyanTime.com

18 Kasım Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda FLO JO (5), SPORTING (4) ve EL MIRADOR (6) birinciliğin güçlü adayları olup; SADIK AĞA (1) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Denk güçteki safkanların mücadelesinde HONG KONG (1) gruba göre öne çıkan safkanlardan olsada; KAVAKLI (4), ATİKKIZ (2) ve KOLBASTI (5) birinciliğin güçlü adaylarıdır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Bu pistte daha önce iki kez koşan ve iki koşuda iyi neticeler almış olan HARPUTLU (1) favorimizdir. Bu piste daha önce iyi sonuçlar alan RED REBEL (6) favorinin ciddi rakibi olup; WAR LEGEND (4) ve PERFECT YILDIZ (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşularını kazanan EMBİR HAN (2) ve İLGİLGE (1) birinciliğin güçlü adayları olup; SARPBEY (4) ve ALMAATA (3) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ERŞEN (2) ve NYMPHADORA (5) birinciliğin güçlü adayları olup; AREA WARRIOR (1) ve SPHYINX (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Etkili koşuları ile KINALI KUZU (2) ve son koşusunu kazanan BERATBEY (4) birinciliğin güçlü adayları olup; EFE YÜREK (7-10) ve HARZEMŞAHLI (1) sonraki ihtimallerdir.


24.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN