YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17 Kasım 2016 Perşembe

GanyanTime.com

18 Kasım Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda FLO JO (5), SPORTING (4) ve EL MIRADOR (6) birinciliğin güçlü adayları olup; SADIK AĞA (1) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Denk güçteki safkanların mücadelesinde HONG KONG (1) gruba göre öne çıkan safkanlardan olsada; KAVAKLI (4), ATİKKIZ (2) ve KOLBASTI (5) birinciliğin güçlü adaylarıdır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Bu pistte daha önce iki kez koşan ve iki koşuda iyi neticeler almış olan HARPUTLU (1) favorimizdir. Bu piste daha önce iyi sonuçlar alan RED REBEL (6) favorinin ciddi rakibi olup; WAR LEGEND (4) ve PERFECT YILDIZ (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşularını kazanan EMBİR HAN (2) ve İLGİLGE (1) birinciliğin güçlü adayları olup; SARPBEY (4) ve ALMAATA (3) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ERŞEN (2) ve NYMPHADORA (5) birinciliğin güçlü adayları olup; AREA WARRIOR (1) ve SPHYINX (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Etkili koşuları ile KINALI KUZU (2) ve son koşusunu kazanan BERATBEY (4) birinciliğin güçlü adayları olup; EFE YÜREK (7-10) ve HARZEMŞAHLI (1) sonraki ihtimallerdir.


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN