YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

17 Kasım 2016 Perşembe

GanyanTime.com

18 Kasım Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda FLO JO (5), SPORTING (4) ve EL MIRADOR (6) birinciliğin güçlü adayları olup; SADIK AĞA (1) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Denk güçteki safkanların mücadelesinde HONG KONG (1) gruba göre öne çıkan safkanlardan olsada; KAVAKLI (4), ATİKKIZ (2) ve KOLBASTI (5) birinciliğin güçlü adaylarıdır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Bu pistte daha önce iki kez koşan ve iki koşuda iyi neticeler almış olan HARPUTLU (1) favorimizdir. Bu piste daha önce iyi sonuçlar alan RED REBEL (6) favorinin ciddi rakibi olup; WAR LEGEND (4) ve PERFECT YILDIZ (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşularını kazanan EMBİR HAN (2) ve İLGİLGE (1) birinciliğin güçlü adayları olup; SARPBEY (4) ve ALMAATA (3) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ERŞEN (2) ve NYMPHADORA (5) birinciliğin güçlü adayları olup; AREA WARRIOR (1) ve SPHYINX (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Etkili koşuları ile KINALI KUZU (2) ve son koşusunu kazanan BERATBEY (4) birinciliğin güçlü adayları olup; EFE YÜREK (7-10) ve HARZEMŞAHLI (1) sonraki ihtimallerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN