YENİ
20 Ekim Cuma İstanbul yarışlarında, günün 7 - 8 ve 9. koşusu yoğun sis nedeniyle 21 Ekim Cumartesi gününe ertelenmiştir.

18 Kasım 2016 Cuma

GanyanTime.com

18 Kasım Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız GÜLFEM (2), son koşularını etkili koşan ZORLUAT (3-7) ve kum pisti iyi koşan MUSON RÜZGARI (5) birinciliğin güçlü adayları olup; EFEKAN (1) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Uyumlu binicisi ile HAŞMET (5) favorimizdir. Son koşusunu beğendiğimiz DARK GUARDIAN (3) favorinin ciddi rakibi olup; TEARRA (4) ve BARRERA (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen OĞLUM OZAN (2) favorimizdir. İyi durumu ile BEAUGAZON (1) favorinin ciddi rakibi olup; BÖRTEÇİNE (9) ve LEO (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile İLKERBEYLİ (2) ve YASMİN (9) birinciliğin güçlü adayları olup; TOVİN (5) ve DARK QUEEN (7) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Etkili koşuları ile KOSTANAY (2) ve son koşusunu kazanan KONIGIN (3) birinciliğin güçlü adayları olup; STALLION FALCON (1) ve TAMERCAN (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan VELİAHT BETÜL (4) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren WEMBLEY FIRTINASI (3-1) favorinin ciddi rakibi olup; LION MASTER (7) ve RUN FOR ÖZGECAN (2) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Kum pistte etkili koşan GÖZALAN (1) favorimizdir. Formunu geliştiren ÇERMİ KHAN (6) favorinin ciddi rakibi olup; ARMANIUS (5) ve KILIÇSOY (2) ihmale gelmeyecek isimlerdir.