YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

18 Kasım 2016 Cuma

GanyanTime.com

18 Kasım Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız GÜLFEM (2), son koşularını etkili koşan ZORLUAT (3-7) ve kum pisti iyi koşan MUSON RÜZGARI (5) birinciliğin güçlü adayları olup; EFEKAN (1) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Uyumlu binicisi ile HAŞMET (5) favorimizdir. Son koşusunu beğendiğimiz DARK GUARDIAN (3) favorinin ciddi rakibi olup; TEARRA (4) ve BARRERA (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen OĞLUM OZAN (2) favorimizdir. İyi durumu ile BEAUGAZON (1) favorinin ciddi rakibi olup; BÖRTEÇİNE (9) ve LEO (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile İLKERBEYLİ (2) ve YASMİN (9) birinciliğin güçlü adayları olup; TOVİN (5) ve DARK QUEEN (7) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Etkili koşuları ile KOSTANAY (2) ve son koşusunu kazanan KONIGIN (3) birinciliğin güçlü adayları olup; STALLION FALCON (1) ve TAMERCAN (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan VELİAHT BETÜL (4) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren WEMBLEY FIRTINASI (3-1) favorinin ciddi rakibi olup; LION MASTER (7) ve RUN FOR ÖZGECAN (2) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Kum pistte etkili koşan GÖZALAN (1) favorimizdir. Formunu geliştiren ÇERMİ KHAN (6) favorinin ciddi rakibi olup; ARMANIUS (5) ve KILIÇSOY (2) ihmale gelmeyecek isimlerdir.


23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN