YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

19 Kasım 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

19 Kasım Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son startını tabelada tamamlamış olan SELMET (1), tecrübeli jokeyiyle KAKAO (5) ve iyi bir form yakalamış olan NATIONAL (2) sırasıyla şans verdiğimiz isimler olup son yarışlarını ölçü almadığımız RAĞDA (6) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan ESMER EFE (10), kum pist yarışlarıyla dikkat çeken HAYATI CEDİD (3), iyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan KAMALICAŞ (7) ve BEYAZ ÖRTÜ (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

3.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken RED ANGEL (4) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla MAHREM (5) ciddi rakibi olup tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız COELACANTHE (2) ihmal edilmemelidir. Hafif kilolu SOYDAN (10) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken OĞLUMEJDER (7) devam eden formuyla ilk şanslı isim olup iyi form durumunu kum pistteki son koşularına da yansıtmış olan KAYIKÇI (4) ciddi rakibidir. TEKBABA (8) sonraki ihtimal olup BATINHAN (2) sürpriz şansına sahiptir.

5.Koşu: Kum pistte start aldığı koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan KIYAMET (1) devam eden form durumuyla kazanmaya en yakın isimdir. Son yarışını ölçü almadığımız RUMET (4) ciddi rakibi olup OCEAN GODDESS (5) ve SEE YOU AGAIN (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Aynı pistteki son startını etkili jokeyiyle rahat kazanmış olan BOTANVADİSİ (9) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren SPLENDOR (7) ve CANLI HEDEF (2) ciddi rakipleri olup APIKO DORA (1) ihmal edilmemelidir.

7.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan BÜYÜK LODOS (1) birinciliğe en yakın isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken TEKİRDAĞLI (9), aynı pistte son startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan HATAYLI (6) ve TİREBOLU (10) ciddi rakipleridir.


22.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

22.01 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN