YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

19 Kasım 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

19 Kasım Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son startını tabelada tamamlamış olan SELMET (1), tecrübeli jokeyiyle KAKAO (5) ve iyi bir form yakalamış olan NATIONAL (2) sırasıyla şans verdiğimiz isimler olup son yarışlarını ölçü almadığımız RAĞDA (6) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan ESMER EFE (10), kum pist yarışlarıyla dikkat çeken HAYATI CEDİD (3), iyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan KAMALICAŞ (7) ve BEYAZ ÖRTÜ (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

3.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken RED ANGEL (4) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla MAHREM (5) ciddi rakibi olup tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız COELACANTHE (2) ihmal edilmemelidir. Hafif kilolu SOYDAN (10) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken OĞLUMEJDER (7) devam eden formuyla ilk şanslı isim olup iyi form durumunu kum pistteki son koşularına da yansıtmış olan KAYIKÇI (4) ciddi rakibidir. TEKBABA (8) sonraki ihtimal olup BATINHAN (2) sürpriz şansına sahiptir.

5.Koşu: Kum pistte start aldığı koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan KIYAMET (1) devam eden form durumuyla kazanmaya en yakın isimdir. Son yarışını ölçü almadığımız RUMET (4) ciddi rakibi olup OCEAN GODDESS (5) ve SEE YOU AGAIN (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Aynı pistteki son startını etkili jokeyiyle rahat kazanmış olan BOTANVADİSİ (9) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren SPLENDOR (7) ve CANLI HEDEF (2) ciddi rakipleri olup APIKO DORA (1) ihmal edilmemelidir.

7.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan BÜYÜK LODOS (1) birinciliğe en yakın isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken TEKİRDAĞLI (9), aynı pistte son startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan HATAYLI (6) ve TİREBOLU (10) ciddi rakipleridir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN