GanyanTime.com
YENİ

18 Kasım 2016 Cuma

GanyanTime.com

19 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan SEMADA YILDIZ (3) ilk şanslı isimdir. Artan form durumuyla ŞAHİN TEPESİ (1) ciddi rakibi olup etkili jokeyiyle ANILBEY (4) ihmal edilmemelidir. FERACEHAN (5) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: İyi bir form yakalamış olan HAYAL DÜNYASI (1) ve tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız MAVİŞ HANIM (11) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup AHUBALASI (4) ciddi rakipleridir. ARAT SOYLU (8) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Uyumlu binicisiyle start aldığı son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan TETİNA (12) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son yarışlarını ölçü almadığımız HABERŞAH (4), FIRTINA DERESİ (2) ve UÇANİDİL (13) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Aynı pistteki yarışlarıyla dikkat çeken ÇAĞ TUFANI (2) ilk şanslı isimdir. İyi bir form yakalamış olan GECE RÜZGARI (5) ve son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan 
VICTORY SUN (3) ciddi rakipleri olup ekürili SIGMUND (7-10) ihmal edilmemelidir. 

5.Koşu: Aynı pistteki ilk startını birincilikle tamamlamış olan IVANHOE (2) usta jokeyiyle ilk şansa sahip olup başarılı yarışlarıyla dikkat çeken AZİZOĞLU (1) ciddi rakibidir. Artan formuyla ADIVAR (3) ve BEKİRİM (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan SAYGON (7) tecrübeli jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. Artan form durumuyla YALÇIN (8), bu koşuyla yarış hayatına başlayacak olan YEŞİLVADİ RÜZGARI (9) ve ALİNAZİK (1) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Aynı mesafeli bir önceki startını uyumlu binicisiyle rahat kazanmış olan FINY (4), başarılı koşularıyla dikkat çeken MAHİR BEY (8) ve hafif kilolu ÇAKILTAŞI (10) birlikte şans verdiğimiz isimler olup KING OF TRAKYA (7) ciddi rakipleridir.