GanyanTime.com
YENİ

1 Kasım 2016 Salı

GanyanTime.com

2 Kasım Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda JOLLY ROGER (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.SONGÜLCAN (12) en yakın takipçisi olacaktır.HAS ABJAR (3) ve ADOLFHA (10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla KAKTEE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÇAVBELLA (7) en yakın takipçisi olacaktır.NİLBERK (10) ve BLACK WEASEL (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Formda olan VICTORY CHARM (3) koşudaki favori isimdir.NEW ALAÇAT (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.AKYOL (16-9) ve ÖRÜMCEK ADAM (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla İÇİMSU (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KIMIZ (2) ciddi rakibi olacaktır.PRENSES SARA (5) ve YANDIMAYŞE (1) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki BİRADER HAN (2) ve ŞÜKRANIN OĞLU (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.VEYSİAĞA (1) en yakın takipçileri olacaktır.LİDERBABA (10) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan VAĞON (2) koşudaki favori isimdir.TEKÇAPKAN (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MIÇEY AĞA (6) ve BEYBİNİN KIZI (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi durumdaki RACON (8-10-11) koşudaki ilk şanslı isimdir.HARZEMŞAH (6) en yakın takipçisi olacaktır.AĞA ARDA (1) ve PATUŞKA KIZI (13) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.