YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

1 Kasım 2016 Salı

GanyanTime.com

2 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda MY SOUL (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DOĞA KRALİÇESİ (2) en yakın takipçisi olacaktır.GOLDEN HARD (3) ve WEMBLEY FIRTINASI (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Deneyimli jokeyiyle EXOTIC PRINCESS (1) koşudaki favori isimdir.LOVE SONG (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.STROM TRACKS (3) ve KILL BILL (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla THE WORLD IS YOURS (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.RYAN AREL (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ŞEKER AĞA (5) ve IRON CLAD (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla SERMELEK (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.TETİNA (13) en yakın takipçisi olacaktır.ACI KAHVE (1) ve LEYLAŞKA (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla THOR (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BİÇER (1) ciddi rakibi olacaktır.İLGİLGE (3) ve ŞAHİN TEPESİ (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki ARIM (1) ve BİNDALINGÜLÜ (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.BESSEY (2-7) en yakın takipçisi olacaktır.ALARAM (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Artan formuyla ÇAKILTAŞI (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÜRMAN AĞA (4) en yakın takipçisi olacaktır.SATEN (3) ve EZOP KAHRAMANI (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi formuyla ULUDAZ (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KING OF TRAKYA (2) en yakın takipçisi olacaktır.MARAZ HAN (8) ve WESTERN POWER (9) sonraki ihtimallerdir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN