YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

1 Kasım 2016 Salı

GanyanTime.com

2 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda MY SOUL (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DOĞA KRALİÇESİ (2) en yakın takipçisi olacaktır.GOLDEN HARD (3) ve WEMBLEY FIRTINASI (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Deneyimli jokeyiyle EXOTIC PRINCESS (1) koşudaki favori isimdir.LOVE SONG (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.STROM TRACKS (3) ve KILL BILL (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla THE WORLD IS YOURS (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.RYAN AREL (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ŞEKER AĞA (5) ve IRON CLAD (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla SERMELEK (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.TETİNA (13) en yakın takipçisi olacaktır.ACI KAHVE (1) ve LEYLAŞKA (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla THOR (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BİÇER (1) ciddi rakibi olacaktır.İLGİLGE (3) ve ŞAHİN TEPESİ (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki ARIM (1) ve BİNDALINGÜLÜ (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.BESSEY (2-7) en yakın takipçisi olacaktır.ALARAM (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Artan formuyla ÇAKILTAŞI (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÜRMAN AĞA (4) en yakın takipçisi olacaktır.SATEN (3) ve EZOP KAHRAMANI (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi formuyla ULUDAZ (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KING OF TRAKYA (2) en yakın takipçisi olacaktır.MARAZ HAN (8) ve WESTERN POWER (9) sonraki ihtimallerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN