GanyanTime.com
YENİ

20 Kasım 2016 Pazar

GanyanTime.com

20 Kasım Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda TOMMİKS (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÖRGÜNCAN (4) ciddi rakibi olacaktır.ÇAĞLARKAN (6) ve ARASHAN (2) sonraki ihtimallerdir. 

2.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan MAGICAL GLORY (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.BALIM EGE (1) en yakın takipçisi olacaktır.SAMANYOLU (12) ve WATCHING MYSELF (5) sonraki ihtimallerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

3.Koşu: İyi formuyla SAHİBE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.OCEAN EYE (3) en yakın takipçisi olacaktır.JAMAICA GIRL (5) ve ZELENİKA (10) sonraki ihtimallerdir. 

4.Koşu: Formda olan CARACAS (1) koşudaki favori isimdir.DOCTOR POL (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.JUST RUN (3) ve CRAVE (5-6) sonraki ihtimallerdir. 

5.Koşu: İyi formuyla DERHADIR (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TUNAHANBEY (9) ciddi rakibi olacaktır.YÜKSELİM (3) ve ATİKTAY (7) sonraki ihtimallerdir. 

6.Koşu: İyi durumdaki THE MENTALIST (2) ve TORO TORO (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TREASURE HUNT (7) en yakın takipçileri olacaktır.WAVE RUNNER (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.