YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

19 Kasım 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

20 Kasım Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda REMZİ AĞA (7-8) koşudaki ilk şanslı isimdir.KAFKAS ŞAHİNİ (3) en yakın takipçisi olacaktır.POYRAZEFE (6) ve KAZAZEDE (4-2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

2.Koşu: Artan formuyla YOL BULAN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SIRACA (5) ciddi rakibi olacaktır.DOĞUHAN (3) ve KAÇIN GELİYOR (4) sonraki ihtimallerdir. 

3.Koşu: İyi durumdaki AŞKARBEY (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.CANKOPARAN (14) en yakın takipçisi olacaktır.KIZILHAN (4) ve SOYLUKRAL (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Artan formuyla MASTER OF THE WIND (1) ve INDIGO (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TORUNUM MİRA (9) en yakın takipçileri olacaktır.BADEGÜL (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir. 

5.Koşu: İyi formuyla BÜYÜKNEFES (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜRSOY (6) ciddi rakibi olacaktır.ASLANKAYA (2) ve HIZLI VE ÖFKELİ (7) sonraki ihtimallerdir. 

6.Koşu: Formda olan WILD HEART (6) koşudaki favori isimdir.DEATH RACER (12) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.NIKOLAYEV (2) ve DAYS OF THUNDER (9) sonraki ihtimallerdir. 

7.Koşu: İyi durumdaki ROKSANA (3) ve OCIUS (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.RÜZGAR ETO (4) en yakın takipçileri olacaktır.AMERİKALI (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir. 


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN