YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

19 Kasım 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

20 Kasım Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda REMZİ AĞA (7-8) koşudaki ilk şanslı isimdir.KAFKAS ŞAHİNİ (3) en yakın takipçisi olacaktır.POYRAZEFE (6) ve KAZAZEDE (4-2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

2.Koşu: Artan formuyla YOL BULAN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SIRACA (5) ciddi rakibi olacaktır.DOĞUHAN (3) ve KAÇIN GELİYOR (4) sonraki ihtimallerdir. 

3.Koşu: İyi durumdaki AŞKARBEY (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.CANKOPARAN (14) en yakın takipçisi olacaktır.KIZILHAN (4) ve SOYLUKRAL (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Artan formuyla MASTER OF THE WIND (1) ve INDIGO (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TORUNUM MİRA (9) en yakın takipçileri olacaktır.BADEGÜL (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir. 

5.Koşu: İyi formuyla BÜYÜKNEFES (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜRSOY (6) ciddi rakibi olacaktır.ASLANKAYA (2) ve HIZLI VE ÖFKELİ (7) sonraki ihtimallerdir. 

6.Koşu: Formda olan WILD HEART (6) koşudaki favori isimdir.DEATH RACER (12) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.NIKOLAYEV (2) ve DAYS OF THUNDER (9) sonraki ihtimallerdir. 

7.Koşu: İyi durumdaki ROKSANA (3) ve OCIUS (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.RÜZGAR ETO (4) en yakın takipçileri olacaktır.AMERİKALI (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir. 


21.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN