GanyanTime.com
YENİ

20 Kasım 2016 Pazar

GanyanTime.com

21 Kasım Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Kum pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan COUNT ON YOU (2) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Artan form durumuyla MARMARAY (3) ciddi rakibi olup MATALON (1) ihmal edilmemelidir. KIZIL KOURGAN (4) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken KAYASERAP (8) ve eküri avantajıyla GÜLYÜZ (7-13) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup artan formunu son koşularına da yansıtmış olan GÖKSULTAN (6) ciddi rakipleridir. DİŞİ SAVA (5) ihmal edilmemelidir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Kum pistteki son startını rahat kazanmış olan SELLY (6) ilk şanslı isimdir. Uyumlu binicisiyle bir önceki koşusunu birincilikle tamamlamış olan PRINCESS DI (1) ciddi rakibi olup ekürili PEKİN GOLD (3-2) ihmal edilmemelidir. GOLDEN HARD (4) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Etkili jokeyiyle kum pistteki son startını kazanmış olan MİZGİNHAT (4), son koşusunu ölçü almadığımız AĞA BAKIRTAŞ (1), iyi form durumuyla BABA VANGA (2) ve IN THE NAVY (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız SİBİRYALI (1), kum pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan DÖKERBEY (7), iyi bir form yakalamış olan TUMBULZELE (11) ve IŞKINAT (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken DOLCE VITA (1) devam eden formuyla kazanmaya en yakın isimdir. İyi formunu son startına da yansıtmış olan PERFORM (2), son koşusunu ölçü almadığımız APALBA (3) ve OCEAN LOWER (5) ciddi rakipleridir.