YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21 Kasım 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

21 Kasım Beygir.com ŞANLIURFA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan OYTUNTAY (3), tabela dışı kaldığı son yarışlarını ölçü almadığımız ORFEUS (2), iyi form durumuyla TOMO AĞA (5) ve aynı mesafeli son koşularıyla dikkat çeken KATI KAZAN (6) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. 

2.Koşu: Aynı mesafeli son koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan LADY ALEN (9) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi form durumuyla CAPITANE (1) ciddi rakibi olup HASRET RÜZGARI (3) ihmal edilmemelidir. Ekürili FORTY FIVE (2-6) sonraki ihtimaldir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Kum pistte start aldığı son koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan PRENSES SARA (6) ilk şanslı isimdir. Kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren ŞÜKRANIN OĞLU (3) ciddi rakibi olup LİDER DOĞAN (2) ihmal edilmemelidir. YOLDAŞIM (4) sonraki ihtimaldir. 

4.Koşu: İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan LEA (4) kazanmaya en yakın isimdir. Etkili jokeyiyle AKAYLA (3) ve artan formunu son startına da yansıtmış olan TAY BİKE (2) ciddi rakipleri olup son koşularını ölçü almadığımız FOURTUNE (5) sonraki ihtimaldir. 

5.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan FOBİ (3), tabela dışı kaldığı son yarışlarını ölçü almadığımız PALA TUMBUL (4) ve AKINCIHAN (8) birlikte şans verdiğimiz isimler olup son koşularıyla dikkat çeken AKOĞUZ (1) ciddi rakipleridir. 

6.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken USBEY (1) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren hafif kilolu DAMPERCİDAVUT (13) ciddi rakibi olup GÜNDÜZKAAN (2) ihmal edilmemelidir. AZADAĞA (9) sonraki ihtimaldir. 


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN