YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Kasım 2016 Salı

Fırst Class Haberler

22 Kasım Furkan ADANA Altılı Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

MATİZ:  Öncelikle arkadaşlar daha önce dünyanın tekini verdik, 20 ganyan olsun, 10 ganyan ya da AGF Sıralamasında diplerde yer alan bu atları kuponlarımızda TEK olarak attık. Hepsinin bir belli mantığı ve açıklaması vardı elbette. Şimdi yarın kuponumda tek olacak at MATİZ olacak, fakat neden TEK olduğuna gelelim. Şöyle bir durum var: İlk önce diğer rakiplerine oranla kilo avantajını en iyi derece de etkili kullanacak olan kendisi olacaktır. Artan her mesafede kendisi lehine bir sonuç gelişecektir ki benim asıl bu atı TEK tutmamın bir diğer sebebi ise önde tempo verirken yanına kendi stili gibi koşan bir rakibinin gelecek olmamasıdır. Arkada bekleme yarışı yapan rakiplerinin olması beni en cezbeden durum oldu bu safkan için. Kafamda koşturduğum yarışta kendi bildiğim doğrularımı ortaya koyduğumda MATİZ bende TEK çıktı. Sizler tuttuğunuz at varsa eklemeyi ihmal etmeyin, burayı çok atla geçecekler için ise ben RAIN OF APRIL'ı ilk sırada önerebilirim. Son yarışını 62 kiloda oldukça beğendim. Yarışta bir sürprize de kendisi imza atabilir. Başka rakip söylemeyeceğim MATİZ'e. Gelir ya da gelmez. Biz tüm şartları kafamızda oluşturduk yarış saatinde artık sadece yarışı izleyip zevk almaya bakacağız. 


ROCKET MAN: Şu şartlarda altında ilk sırada şans verdiğim ve risk seven ya da tek bulmakta zorlanan arkadaşlar için ideal bir tek olabileceğini düşündüğümden ROCKET MAN risk alınabilinir. ADANA kum pistte 6 yarış koştu. Bunlardan 2 tanesini birincilik ile tamamlarken 3 kere de ikinci olma başarısına sahip safkan sadece bir kez tabela dışında kaldı. Şu an bu grupta AGF çıkacak olan EUPRHATES ile daha önce KV-8 ve AÇIK A-3 yarışlarda ikisi mücadele etmişler ve 1'er kez birbirlerine üstünlük sağlamışlar. Fakat AÇIK A-3 yarışta, yarıştan yarım boy ile ikinci olarak ayrılan ROCKET MAN tamamen binici hatasından kaybettiği bir yarış olduğunu belirtmek isterim. Zamansız kalktığı sprintine rakiplerinden ayrık şekilde geri olmasına rağmen cevap vermiş ve belki de az daha önde teşvik edilse çok rahat bir yarış alacağı sinyallerini vermişti ki ardından Bu yarışın rövanşını KV-8 Mücadelede EUPRHATES'ten almayı başarmıştı. ROCKET MAN CUMHURBAŞKANLIĞI Koşusunda 2400 mesafede sert grupla karşılaşmış istediği performansı sergileyememişti. BYERLEY TURK Koşusunda yine çok etkili rakiplerle start almış ve tabelanın sonunda kendisine yer bulmuştu. Kaba kumda olması ve nispeten daha zayıf rakiplerle start almasından ötürü ROCKET MAN Kuponlarda tek bırakılabilinir. Diğer şans verdiğim isimlere şablonumdan ulaşabilirsiniz. 


SON GÜNCELLEME 16:52 :  EUPRHAPTES Jokey değişikliğine gitti ve Zaten çokta fazla tutmadığım bu atı şablonumdan çıkartma kararı aldım. Bunlara ek olarak Tabela ayağında TATLIKOTAN ın yarışlarını detaylıca izleme imkanı buldum ve viraj dönülene kadar yıprandığını ve eski halinden eksik olduğunu kanısına vardığımdan şablonumda 5.ayağa çok at ile geçme kararı aldım. Yerine diğer şans verdiğim isimleri ekleyeceğim .Şablonumdan ulaşabilirsiniz. Son bir şablon değişikliğine daha gittim arkadaşlar. OPSTİNATE Kuponumdan çıkmıştır. ŞABLONUM

1.AYAK: 5.4.7.10.1.6 ////// 9
2.AYAK: 5.ROCKET MAN ////// .9
3.AYAK: 6.8.4 //// 7.3
4.AYAK: 8.MATİZ 
5.AYAK: 2.8.4.3.5.6
6.AYAK: 8.9.4.2...6 


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN