YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

22 Kasım 2016 Salı

GanyanTime.com

22 Kasım Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda CANPETEK (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.ALTIN ADIM (4) ciddi rakibi olacaktır.MASTAR KIZI (2) ve DESTINO (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla ADALI HALİL (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DİRANŞAN (4) ciddi rakibi olacaktır.FOTERLİ (6) ve GÜLEN EFE (1) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

3.Koşu: İyi durumdaki EUPRHATES (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.OPSTINATE (4) en yakın takipçisi olacaktır.ROCKET MAN (5) ve BADARBUNGA (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ÇETREFİL (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DALGACI (6) ciddi rakibi olacaktır.BÜYÜK NEHİR (2) ve ÇEKİRDEK (3) sonraki ihtimallerdir.


5.Koşu: İyi durumdaki BENGUN (2) ve QUICK STEP (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HARD STONE (6) en yakın takipçileri olacaktır.CHANDRAKANTA (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan DAMLATAŞ (2) koşudaki favori isimdir.REİS BABA (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.TATLIKOTAN (5) ve SAVAŞ ATI (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki DAYE HATUN (4-7) ve SERMELEK (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.NADİDE SULTAN (6) en yakın takipçileri olacaktır.BERKUK (2) ihmal edilmemesi gereken isimdir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN