YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

22 Kasım 2016 Salı

GanyanTime.com

22 Kasım Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda CANPETEK (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.ALTIN ADIM (4) ciddi rakibi olacaktır.MASTAR KIZI (2) ve DESTINO (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla ADALI HALİL (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DİRANŞAN (4) ciddi rakibi olacaktır.FOTERLİ (6) ve GÜLEN EFE (1) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

3.Koşu: İyi durumdaki EUPRHATES (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.OPSTINATE (4) en yakın takipçisi olacaktır.ROCKET MAN (5) ve BADARBUNGA (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ÇETREFİL (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DALGACI (6) ciddi rakibi olacaktır.BÜYÜK NEHİR (2) ve ÇEKİRDEK (3) sonraki ihtimallerdir.


5.Koşu: İyi durumdaki BENGUN (2) ve QUICK STEP (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HARD STONE (6) en yakın takipçileri olacaktır.CHANDRAKANTA (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan DAMLATAŞ (2) koşudaki favori isimdir.REİS BABA (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.TATLIKOTAN (5) ve SAVAŞ ATI (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki DAYE HATUN (4-7) ve SERMELEK (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.NADİDE SULTAN (6) en yakın takipçileri olacaktır.BERKUK (2) ihmal edilmemesi gereken isimdir.


21.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN