GanyanTime.com
YENİ

22 Kasım 2016 Salı

GanyanTime.com

22 Kasım Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda SONGÜLCAN (8-3) ve HARZEMŞAH (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.UÇANASLAN (5) en yakın takipçileri olacaktır.SEE YOU TOMORROW (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

2.Koşu: İyi durumdaki DİLAVERAĞA (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.BEYHAK (3-10) en yakın takipçisi olacaktır.ZİRVE TAY (9) ve MIZARBEYİ (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: İyi formuyla MOONBOW (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SELİMBEY (4-5) ciddi rakibi olacaktır.DELİ İMPARATOR (1) ve OSMANİYE ÇOCUĞU (11) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Formda olan ANIZARBOS (1-5) koşudaki favori isimdir.NASİPLİ (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.METİNBABA (6) ve SIMENTAL (8) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki SON OF SOUL (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.BLACK GARD (2) en yakın takipçisi olacaktır.MISS ENCORE (8) ve DUMRUL (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: Formda olan GOBAKLI (1) koşudaki favori isimdir.KÜÇÜK CANİK (8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ŞEREFLİCAN (3) ve UZUNCUKFIRTINASI (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki O SES (2) ve AYŞEROSE (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BEYBİNİN KIZI (4) en yakın takipçileri olacaktır.ROJHAT KIZI (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.