YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Kasım 2016 Salı

GanyanTime.com

23 Kasım Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son startıyla dikkat çeken ÇİÇEKKAYA (1) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla ŞİMALYILDIZI (8) ciddi rakibi olup eküri avantajıyla GÜFREKAYA (2-7-9) ihmal edilmemelidir. Artan formuyla KORSANKIZI (4) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Aynı pistteki son startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan MİRAYBATUR (11), son koşusunu rahat kazanmış olan AĞİTA (5) ve son yarışıyla dikkat çeken NAZLI PRENSES (7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Ekürili KARPATLI (2-12) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Aynı mesafeli son startını rahat kazanmış olan PİYONA (7), iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan BLACK WEASEL (1) ve ÇAVBELLA (5) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup son koşusunu ölçü almadığımız DEMİRSU (2) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız GALLOPING WISDAM (1), kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren SIGHT SEERS (9) ve iyi bir form yakalamış olan WHITE IRON (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. SEA HORSE (3) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Aynı mesafeli son startını birincilikle tamamlamış olan DEDE ÖMER (2), son koşularıyla dikkat çeken hafif kilolu LİDERBABA (8) ve son yarışlarında başarılı bir performans sergilemiş olan ESENLİ GÜZELİ (5) birlikte şans verdiğimiz isimler olup ÖZDORUK (4) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Aynı pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan YÜRÜSURHAT (9) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. Son yarışlarını ölçü almadığımız GÖKSİN (3), iyi form durumuyla GÜZELSAÇAN (5) ve ÜNLÜÇELİK (8) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız ekürili FREESIA (7-12) ilk şanslı isimdir. Aynı mesafeli son yarışlarıyla dikkat çeken KATNISS (4) ciddi rakibi olup LION ROCK (3) ihmal edilmemelidir. Son yarışlarıyla dikkat çeken MAGIKO (8) sonraki ihtimaldir.


20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN