YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Kasım 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

23 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız ACI KAHVE (3) birinciliğe en yakın isimdir. Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren BAHT (4) ciddi rakibi olup iyi form durumlarıyla KIZAGAN (1) ve İLKADIM (2) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.Koşu: Yarış hayatına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken TİNİZ BEYİ (8) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. LUCKY IRISH (7) ciddi rakibi olup ALVEROĞLU (1) ihmal edilmemelidir. LİMİTSİZ (6) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan NEVCİHAN (2), son koşularıyla dikkat çeken ekürili BUHARALI (4-1), uyumlu binicisiyle HANCIOĞLU (5) ve artan form durumuyla CANDOSTUM (7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız SHOPAHOLIC (5) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son koşularıyla dikkat çeken AUTUMN PEARL (1) ve iyi form durumuyla GUILTY PLEASURE (2) ciddi rakipleri olup RAZİYE ANA (3) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Aynı pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan KATSUYA (3) devam eden formu ve usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. KRAL AMED (1) ciddi rakibi olup PAIX (5) ihmal edilmemelidir. REDENTOR (6) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Yarış hayatının ilk startını alacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken ekürili YARAMAZ PEPE (9-6) ilk şanslı isimdir. SANSA (12) ciddi rakibi olup NORTHERN WEST (4) ihmal edilmemelidir. DUKE PROSPERO (2) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı pistte start aldığı son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan GHOST WARRIOR (2), son yarışını ölçü almadığımız ATEŞİM (5) ve son koşularıyla dikkat çeken HEADWAY (6) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup SONKARAR (8) ciddi rakipleridir.

İstanbul yarışlarına ait ulusal ve yerel gazetelerin tahminleri için tıklayın 


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN