GanyanTime.com
YENİ

23 Kasım 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

24 Kasım Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda İNSUYU (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÖKALTAY (5) en yakın takipçisi olacaktır.SABRİ (4) ve SOYLUKRAL (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan GREAT WALL (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.MEHMET ABİ (3) en yakın takipçisi olacaktır.ZUZUNAZ (9) ve AEGEAN PEARL (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan BLACK KING (2) koşudaki favori isimdir.ŞEKER AĞA (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.RED EYE (3) ve SİDELİ (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: İyi durumdaki LALUŞ (6) ve GÖRÜNTÜ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ALMİLA (7) en yakın takipçileri olacaktır.NEVVARE (9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla İPEKKIZ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SCHOOL DANCER (4) en yakın takipçisi olacaktır.ATLETICO (5) ve OLIVE KING (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan MELİS HATUN (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ARESHAN (1) en yakın takipçisi olacaktır.DIVINE FORCE (7) ve BÜYÜK BABA (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan ESER (2) koşudaki favori isimdir.BARSKAN (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.HARZEMŞAHLI (1) ve MÖSYÖSPARTAKÜS (4) sonraki ihtimallerdir.