GanyanTime.com
YENİ

24 Kasım 2016 Perşembe

GanyanTime.com

24 Kasım Beygir.com ŞANLIURFA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda STRES TOPU (6) ve YEDİGOBAK (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HİLALGÜZELİ (2) en yakın takipçileri olacaktır.KAFKASLIDEVRANI (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ARCHİPELAGOS (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.SONSEVİNCEK (4) en yakın takipçisi olacaktır.TAMZAMANI (10) ve SERİMCAN (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Formda olan DALLICALI (6) koşudaki favori isimdir.TURNA ŞAHİNİ (11) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.AĞA OSMAN (2) ve KUBATOĞLU (9) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla AWFUL SCORE (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CASH OUT (2) en yakın takipçisi olacaktır.BAYRAMOGLU (6) ve ZEITGEIST (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki BABA ABDULLAH (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.HAS ABJAR (1) ciddi rakibi olacaktır.ÖNCÜPINAR (5) ve KARA ATEŞ (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: Formda olan MARDINAR (7) koşudaki favori isimdir.KIRDEMİRKIR (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SOKOLLU (8) ve ZAHAN (10) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki DENİZCİKIZI (2) ve TEKKRALİÇE (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ESMERGELİN (3) en yakın takipçileri olacaktır.HAYALET SÜVARİ (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.