YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

25 Kasım 2016 Cuma

GanyanTime.com

25 Kasım Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Uyumlu jokeyiyle ZÜLFO KIRVE (9), kum pistteki ilk startıyla dikkat çeken ASIMBEY (1) ve iyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan MODEL OĞLU (5) birlikte şans verdiğimiz isimler olup KOBATER (4) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Kum pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan BIÇKIN BEY (5) öncelikle şans verdiğimiz isim olup son yarışını ölçü almadığımız RIVER CAT (6), CANŞEN (3) ve OĞLUM OZAN (4) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: İyi form durumunu son startına da yansıtmış olan MUSON RÜZGARI (6), kum pistte start aldığı son koşularıyla dikkat çeken EGEBEYİ (3) ve artan form durumuyla KOLBASTI (5) birlikte şans verdiğimiz isimler olup CANKOPARAN (9) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Kum pistte start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan NESLİMEHİR (3) ilk şanslı isimdir. İyi bir form yakalamış olan BAHANE (2) ciddi rakibi olup KUĞU GÜZELİ (1) ihmal edilmemelidir. MÜJDECİ (5) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: İyi form durumunu son startına da yansıtmış olan KARDELİNA (2) etkili jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. Son koşularını ölçü almadığmız ILARIA (1) ve MAHPERI (9) ciddi rakipleri olup son yarışlarıyla dikkat çeken SHEILLA (3) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan PORSUK BEYİ (4) ilk şanslı isimdir. Kum pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken ORMANCI DAYI (2) ciddi rakibi olup TUMBULEFE (1) ihmal edilmemelidir. MİRASULTAN (10) sonraki ihtimaldir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN