GanyanTime.com
YENİ

25 Kasım 2016 Cuma

GanyanTime.com

25 Kasım Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: İyi bir form yakalamış olan ÇETİNBABA (4) ve son startıyla dikkat çeken ekürili MANYAS (8-3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Artan form durumlarıyla RECEPCAN (5) ve SALKIMSÖĞÜT (9) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pistteki son startında çok rahat bir birincilik elde etmiş olan JİMFED (4) etkili jokeyiyle ilk şanslı isimdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken TOVİN (2) ciddi rakibi olup APACHE KHAN (3) ve MY NUMBER (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Uyumlu binicisiyle aynı pistte başarılı bir performans sergilemiş olan FAYTONLU AYŞE (4) kazanmaya en yakın isimdir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan SARECAN (1) ciddi rakibi olup LAŞİNKAY (6) ve ekürili KARA ALTIN (5-3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Aynı pistteki son startını rahat kazanmış olan DARK GUARDIAN (4), iyi bir form yakalamış olan INDIAN RADJA (2), tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız KOMSHU (1) ve TANZER (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Aynı pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan BALBALLILI (1) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son yarışlarıyla dikkat çeken HAŞMET (6) ciddi rakibi olup KARA ŞİMŞEK (7) ihmal edilmemelidir. STEEL HORSE (5) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: İyi form durumunu kum pistteki son yarışlarına da yansıtmış olan TURABİ (3) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son startıyla dikkat çeken ALMAATA (1), ekürili ZORLUAT (4-5) ve tecrübeli jokeyiyle BORBORE (6) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Kum pistte start aldığı son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan MELİKBEY (3) ve iyi formunu son startına da yansıtmış olan YARALI KURT (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. ÇİFTÇİBEY (1) ve KAYAPRENSİ (2) ciddi rakipleridir.

8.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan MURTECİZCAN (2) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken ekürili SELAYATLI (6-12-14) ciddi rakibi olup ANEMON FIVE (1) ihmal edilmemelidir. GÖKDERE (3) sonraki ihtimaldir.