YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

26 Kasım 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

26 Kasım Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda CANIM ÇİDEM (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ULUÇKIZI (5) ciddi rakibi olacaktır.JEKFER (3) ve DEKOLTE (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla GİRAY KASIRGASI (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.ALİ (1-5) en yakın takipçisi olacaktır.UHTI PUHTI (8) ve BERLIN (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

3.Koşu: İyi durumdaki ESERHAN (5) ve MAHREM (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PROFESSOR (6) ciddi rakipleri olacaktır.KARAESER (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: Formda olan BOGDANOVIC (4) koşudaki favori isimdir.ORDERS OF HERO (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.AKÇİLDEDE (1) ve MY NERİS (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki BAŞPEHLİVAN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.TAŞÇI PEHLİVAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.SEDATBEY (2) ve KAÇAR FEVZİ (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki DOWN TOWN (3) ve YOLCU HAN (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ZÜMRÜTHAN (10) ciddi rakipleri olacaktır.BAŞYİĞİT (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla KOZAN DAĞI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BOZTEPEBEYİ (8) ciddi rakibi olacaktır.KISMET KIZ (2) ve TEZGEL GÜR (7) sonraki ihtimallerdir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN