YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

26 Kasım 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

26 Kasım Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda CANIM ÇİDEM (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ULUÇKIZI (5) ciddi rakibi olacaktır.JEKFER (3) ve DEKOLTE (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla GİRAY KASIRGASI (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.ALİ (1-5) en yakın takipçisi olacaktır.UHTI PUHTI (8) ve BERLIN (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

3.Koşu: İyi durumdaki ESERHAN (5) ve MAHREM (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PROFESSOR (6) ciddi rakipleri olacaktır.KARAESER (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: Formda olan BOGDANOVIC (4) koşudaki favori isimdir.ORDERS OF HERO (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.AKÇİLDEDE (1) ve MY NERİS (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki BAŞPEHLİVAN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.TAŞÇI PEHLİVAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.SEDATBEY (2) ve KAÇAR FEVZİ (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki DOWN TOWN (3) ve YOLCU HAN (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ZÜMRÜTHAN (10) ciddi rakipleri olacaktır.BAŞYİĞİT (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla KOZAN DAĞI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BOZTEPEBEYİ (8) ciddi rakibi olacaktır.KISMET KIZ (2) ve TEZGEL GÜR (7) sonraki ihtimallerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN